Нерухомість від забудовників

Новобудови Гатного ціни

В даному розділі наведено ціни на квартири в новобудовах Гатного. Ціни вказано в гривнях і доларах США за квадратный метр. При цьому зеленим виділено оригінальну ціну на сайті забудовника. Ціна в іншій валюті перераховується щоденно за курсом НБУ.

Звірка цін новобудов Гатного відбувається раз на тиждень за допомогою автоматичного моніторингу власним пошуковим роботом. Оновлення цін проводиться спеціалістом порталу, а також може здійснюватися самим забудовником через особистий кабінет на сайті. Раз на тиждень розраховується середня вартість квадратного метру в розрізі кількості кімнат, яка відображається на графіку динаміки доступному в розділі "Графік цін".

Правила конвертації та інші пояснення наведено під таблицею. Для зручності реалізовано сортування стовпців таблиці. Користувач може клікнути на кількості кімнат в квартирі і продивитися по зростанню чи спаданню пропозиції цін в новобудовах Гатного. Для отримання докладної інформації по кожному комплексу необхідно натиснути на його назві і перейти на сторінку комплексу. Для отримання історії зміни цін можна натиснути посилання в стовпці "Динаміка".

Ціни на новобудови в Гатному

Комплекс Забудовник Стан Ціни Вторинний
ринок
1 2 3 4 Офіси Динаміка
введено в експлуатацію частину черг 12 320 грн
440 usd
12 320 грн
440 usd
12 320 грн
440 usd
Динаміка→
Інтеpгал-Буд будується 15 500 грн
554 usd
15 500 грн
554 usd
15 500 грн
554 usd
Динаміка→
будується 13 000 грн
464 usd
13 000 грн
464 usd
Динаміка→ Оголошень (2)→
Примітка:
  • Якщо на сайті забудовника вказано діапазон цін, береться нижня межа діапазону.
  • Якщо на сайті забудовника вказано ціни в розрізі поверхів, а не кімнат, всім кімнатам проставляється мінімальне значення.
  • Дані таблиці можна відсортувати, клікнувши на заголовок стовпця.
Реклама
Ми в мережі всі мережі →
Реклама забудовників