Нерухомість від забудовників

Житлоінвест Кременчук

Поштова адреса м. Кременчук, вул. Горького, 14
Контактні телефони (098) 66-88-188
Контактний mail investzhitlo2017@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Полтавська

Опис забудовника Житлоінвест Кременчук

Покупка квартири – безумовно, важлива і значуща подія в житті кожної людини. Тому якщо Ви прийняли рішення купити квартиру в новобудові, Вам буде корисно ознайомитися з пропозиціями компанії Житлоінвест Кременчук.

Ми працюємо на ринку первинного житла з 2003 року, поєднуючи в своїй роботі багаторічний досвід з абсолютно новими і прогресивними підходами до створення сучасного високоякісного житла. Особливу увагу приділяємо питанням тепло-, енергозбереження, оздоблення і комплектації квартир, а також благоустрою прибудинкових територій. Наше головне завдання – побудувати і облаштувати максимально комфортний життєвий простір, що відповідає вимогам наших Клієнтів

У Житлоінвест Ви можете купити однорівневі або дворівневі квартири в споруджуваних будинках і вже на етапі будівництва вибрати формат свого майбутнього житла.

Можливо Ви зупинитесь на запропонованих варіантах планувальних рішень, а можливо, внесете бажані корективи за сприяння нашого професійного архітектора. У будь-якому випадку, ми працюємо для того, щоб по закінченню будівництва Ви отримали свій ідеальний Дім.

Житлові комплекси Житлоінвест Кременчук

Новини забудовника

23
червень
2020

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →