Нерухомість від забудовників

ТОВ Смарт БАУ

Поштова адреса м. Рівне, вул. Д. Галицького, 19/801
Контактні телефони +38(0362)40-20-30
Контактний mail smartbau.selling@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Рівненська

Опис забудовника ТОВ Смарт БАУ

Група компаній «Смарт БАУ» здійснює господарську діяльність, пов’язану ізстворенням об’єктів архітектури з 2009 року. На протязі всього періоду існування ми постійно працювали над комплексними підходами, щоб максимально ефективно задовільнити бажання і потреби наших клієнтів. Керуючись принципом «від ідеї до втілення», сьогодні ми надаємо повний спектр послуг від вибору ділянки під забудову до забезпечення повноцінної експлуатації новозбудованого об’єкту. Очолює компанію заслужений будівельник України, досвідчений менеджер в галузі будівництва, багаторазовий переможець конкурсів «Кращий будівельник міста» –Олександр Іванович Гусарук.

Гнучкі, нестандартні, індивідуальні підходи, проектування та будівництво об’єктів за встановленими замовником економічними критеріями, економічна ефективність прийнятих технічних рішень, інноваційні технології, висококваліфікований кадровий потенціал, комплексна відповідальність за реалізацію проекту – це ті відмінності, які дозволяють нам бути успішними та користуватися високим рівнем довіри наших замовників.

Не зупиняючись на досягнутому, ми й надалі продовжуємо активно розвиватись і успішно освоювати нові напрямки, розширюючи сферу діяльності компанії.

Житлові комплекси ТОВ Смарт БАУ

Новини забудовника

21
липень
2016
17
грудень
2015
22
жовтень
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Реклама
Додати в закладки
Браузера