Нерухомість від забудовників

АВІЛА

Поштова адреса м. Хмельницький, вул.Трудова 9/3
Контактні телефони 0675993909
Контактний mail avilakhm@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Хмельницька

Опис забудовника АВІЛА

Будівельна Компанія «АВІЛА» створювалася, з метою консолідації діяльності та підвищення ефективності виробництва, а також здійснення контролю за своєчасним і якісним виконанням планових робіт з будівництва об’єктів, впровадження сучасних методів будівництва, нових підходів в питаннях змісту будівельних майданчиків і підвищення культури виробництва.Скорочення термінів з належною якістю споруджуваних об’єктів забезпечується високим професійним рівнем керівників, інженерно-технологічних працівників і робітників. Один з головних критеріїв, на який орієнтується Будівельна Компанія «АВІЛА» – це індивідуальність об`єктів та їх підвищена комфортність.

У кожного побудованого нами будинку своє обличчя. Використання прогресивних матеріалів, конструкцій і технологій дозволяє відійти від однотипності в образі районів, розширити можливості міського будівництва.

Результати, досягнуті за час нашої роботи, є наслідком високої професійної підготовки, добросовісної роботи і вміння гнучко реагувати на зміни і потреби ринку, а також прагнення постійно вдосконалюватися, використовуючи в своїй роботі безцінний досвід. Систематичний пошук можливостей поліпшення всіх аспектів діяльності – шлях до успіху компанії. Енергійність молоді в доповненні досвіду зрілих співробітників створюють будівлі, якими по праву можна пишатися.

Житлові комплекси АВІЛА

Новини забудовника

08
травень
2020
08
листопад
2018
07
листопад
2018

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →