Нерухомість від забудовників

Zenith Group

Поштова адреса м. Вишгород, вул. Кургузова, 11, оф. 1
Контактні телефони 044 227 10 30
Контактний mail info@zenith.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника Zenith Group

Zenith Group - це українська будівельна компанія, яка успішно реалізує власне бачення будівництва сучасного житла. Ми не перший рік наполегливо працюємо над відмінною репутацією на будівельному ринку, тому можемо ручатися за якісне зведення кожної споруди. Головні пріоритети компанії - це створення якісних будівель для сучасних комфортабельних умов проживання за доступною ціною. Для їх реалізації була зібрана досвідчена команда професіоналів. За їх плечима десятки реалізованих об'єктів в Україні та за кордоном.

Zenith Group є членом Асоціації забудовників міста Вишгород і докладає чимало зусиль на реалізацію політики поліпшення міської інфраструктури. Наша мета - в майбутньому вивести Вишгород на новий рівень розвитку, зробивши його зразком для інших міст-супутників Києва. Ми прагнемо, щоб за рівнем якості життя місто не поступалося столиці.

Також компанія входить до Ukrainian Building Community (UBC) - спільноти лідерів будівельної промисловості і найвідповідальніших забудовників України.

Компанія була заснована не так давно, в 2013 році, але її керівництву уже належить декілька успішних українських бізнес-проектів. Серед них можна назвати Міжнародну транспортну компанію «Оскар», газовидобувну компанію «Сіріус-1», компанию «Стар Південь Енерго» - сонячну електростанцію, що займається виробництвом та реалізацією електроенергії.

Житлові комплекси Zenith Group

Новини забудовника

19
липень
2019
26
квітень
2019
26
квітень
2019

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →