Нерухомість від забудовників

ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Поштова адреса м. Черкаси, вул. Одеська, 50 оф. 701
Контактні телефони 36-36-12,13,14
Контактний mail dnipromolitos@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Черкаська

Опис забудовника ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Будівельна компанія «ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС» ще з 2006 року займається будівництвом різних об’єктів. Це відповідальний забудовник з солідним портфоліо. Серед реалізованих проектів є численні багатоквартирні житлові будинки, нежитлові приміщення, промислові об'єкти, інженерні споруди.

Компанія якісно і в строк виконує взяті на себе зобов'язання ось уже понад 10 років. Згуртована команда професіоналів, грамотний підхід до вирішення завдань будь-якої складності стали візитною карткою нашої компанії. День у день компанія вдосконалюється, спираючись на багаторічний досвід і передові напрацювання в галузі будівництва.

Засновники компанії спираючись на 25-ти річний досвід у будівництві, підтримують високу якість виконання будівельних робіт та матеріалів. Компанія націлена розвивати будівельну галузь, забезпечити нові робочі місця та можливість працювати в команді професіоналів.

Мало хто з будівельних компаній Черкас мають можливість реалізовувати такі масштабні проекти. На сьогодні основні зусилля компанії спрямовані на зведення житлового комплексу нового покоління, оселившись в якому люди матимуть не просто житло, а "дім" з продуманою інфраструктурою, добре облаштованими дворами і якісною організацією побуту. Побудований в екологічно чистому районі міста, об'єкт незабаром повинен стати центром комфортного життя людини.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі і на будівельному майданчику!

Житлові комплекси ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Реклама
Додати в закладки
Браузера