Нерухомість від забудовників

ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Поштова адреса м. Черкаси, вул. Одеська, 50 оф. 701
Контактні телефони 36-36-12,13,14
Контактний mail dnipromolitos@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Черкаська

Опис забудовника ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Будівельна компанія «ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС» ще з 2006 року займається будівництвом різних об’єктів. Це відповідальний забудовник з солідним портфоліо. Серед реалізованих проектів є численні багатоквартирні житлові будинки, нежитлові приміщення, промислові об'єкти, інженерні споруди.

Компанія якісно і в строк виконує взяті на себе зобов'язання ось уже понад 10 років. Згуртована команда професіоналів, грамотний підхід до вирішення завдань будь-якої складності стали візитною карткою нашої компанії. День у день компанія вдосконалюється, спираючись на багаторічний досвід і передові напрацювання в галузі будівництва.

Засновники компанії спираючись на 25-ти річний досвід у будівництві, підтримують високу якість виконання будівельних робіт та матеріалів. Компанія націлена розвивати будівельну галузь, забезпечити нові робочі місця та можливість працювати в команді професіоналів.

Мало хто з будівельних компаній Черкас мають можливість реалізовувати такі масштабні проекти. На сьогодні основні зусилля компанії спрямовані на зведення житлового комплексу нового покоління, оселившись в якому люди матимуть не просто житло, а "дім" з продуманою інфраструктурою, добре облаштованими дворами і якісною організацією побуту. Побудований в екологічно чистому районі міста, об'єкт незабаром повинен стати центром комфортного життя людини.

Ми завжди раді бачити Вас в нашому офісі і на будівельному майданчику!

Житлові комплекси ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера