Нерухомість від забудовників

Топаз

Поштова адреса м. Суми, вул. Перша Залізнична, 1
Контактні телефони (0542) 77-57-69
Контактний mail tovtopaz@yandex.ru
Сайт
Регіони діяльності Сумська

Опис забудовника Топаз

Основним напрямком діяльності компанії є будівництво житлових багатоповерхових будинків, офісних центрів, торгово-розважальних центрів, спортивних комплексів, сучасних проектних будівель високотехнологічного промислового призначення. На сьогоднішній день ми маємо 20 річний досвід управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво і експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних комплексів преміум-сегмента і житлової нерухомості.

У складі компанії: фахівці з управління проектами, будівельна компанія - генеральний підрядник, власна студія комфорту, профільних підрозділів інженерного, експлуатаційного, фінансового, комерційного і юридичного супроводу об'єктів, компанія реалізації нерухомості. Зараз ТОВ ТОПАЗ - це багатогалузеве підприємство, основним напрямком діяльності якого є не тільки будівництво.

Ми співпрацюємо з провідними вітчизняними та іноземними проектами та інжиніринговими компаніями, регулярно розширюємо свої можливості шляхом впровадження нових технологій і методів управління. Наша мета сьогодні - стати першим на ринку девелоперських послуг і будівництва в Україні.

Серед великого переліку об'єктів, побудованих з 1995 - 2015 рік, елітні котеджі і квартири поліпшеного планування, об'єкти соціально-культурного призначення, торгові та офісні комплекси. Результати нашої роботи знаходяться не тільки в Сумах, а й по всій Сумській області, Київської області і Києві.

Пріоритетом будівельної діяльності було і є побудова економічного житла для людей, для сумчан. Для цього впроваджена система кредитування та інвестування квартир.

У житловому будівництві компанія впровадила нові прогресивні технології: обладнання житла автономним опаленням (енергозберігаючими двоконтурними котлами), лічильниками газу, електроенергії, води, освоїла і використовує нові методи декоративної обробки поверхонь стін будівель.

Житлові комплекси Топаз

Новини забудовника

21
березень
2018
Акція завершена
21
березень
2018
Акція завершена

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →