Нерухомість від забудовників

ТММ

Поштова адреса Київ, вул. Володимирська, 49а
Контактні телефони (044) 593-07-27
Контактний mail info@tmm.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника ТММ

Компанія ТММ - це девелоперсько-будівельна компанія повного циклу. Основним видом діяльності компанії є проектування та будівництво будинків "під ключ", що охоплює весь комплекс будівельних та оздоблювальних робіт, а також подальше обслуговування об'єктів після здачі їх в експлуатацію.

Компанія ТММ працює на будівельному ринку України з 1994 року і є однією з провідних будівельних компаній України. З травня 2007 року акції компанії ТММ котуються на Франкфуртській фондовій біржі.

Компанія ТММ не тільки йде в ногу з часом, вона є новатором у сфері будівництва в Україні. Саме ми одні із перших впроваджуємо передові методики та технології, першими переходимо до використання сучасних досягнень в галузі будівельних матеріалів та техніки.

Основним напрямком діяльності компанії ТММ є будівництво житлових будинків та продаж нерухомості у новобудовах. ТММ пропонує своїм клієнтам купити квартири в Києві та Київський області, Харкові, Житомирі та АР Крим. За 18 років діяльності компанії ми реалізували понад 30 проектів у різних регіонах України, загальна площа яких перевищує 600 тис. кв. м.

Житлові комплекси ТММ

Новини забудовника

09
жовтень
2018
06
липень
2018
13
квітень
2018

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →