Нерухомість від забудовників

Термобуд стандарт

Поштова адреса м. Львів, вул. Зелена, 253
Контактні телефони (032) 241-81-95
Контактний mail terbud@rambler.ru
Сайт
Регіони діяльності Львівська

Опис забудовника Термобуд стандарт

ТОВ «Термобуд стандарт» спеціалізується на проектуванні, виробництві та монтажі швидкомонтованих будівель та споруд з несучим металевим та залізобетонним каркасом, стінами та дахом із енергозберігаючих седвіч панелей, а також холодильних і морозильних камер з широким спектром параметрів у відповідності до побажань замовника та діючих норм і правил.

Підприємство засноване у 2005 р. і не зважаючи на свій вік займає одне з провідних місць на ринку швидкомонтованих будівель на території України. Металоконструкції каркасів наших будівель виробляються на сучасному обладнанні встановленому на підприємстві.

Фахівці підприємства постійно відслідковують зміни в світових технологіях швидкого каркасного будівництва і впроваджують їх в життя. Як відомо - металоконструкції дозволяють значно скоротити термін будівництва об’єктів комерційної нерухомості.

Колектив фірми – висококваліфіковані професіонали, котрі вміють чітко, швидко і якісно виконувати поставлені завдання, завжди йдуть в ногу з часом і працюють на перспективу. Візитною карткою компанії є неухильне дотримання договірних зобов’язань і відповідальність в роботі. Основа успіху – найповніше врахування потреб клієнта, оптимальне поєднання естетики та функціональності.

Житлові комплекси Термобуд стандарт

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →