Нерухомість від забудовників

Stolitsa Group

Поштова адреса Київ, вул. Б. Хмельницького, 12а
Контактні телефони (044) 490-81-00
Контактний mail main_office@stolitsagroup.com
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника Stolitsa Group

Об'єднана компанія SG (Stolitsa Group) - це один з провідних операторів на українському ринку сучасної житлової нерухомості. Об'єднана компанія SG, створена в результаті злиття в 2010 р. фінансових і інтелектуальних ресурсів 3-х великих підприємств - ІБК " Столиця", девелоперської компанії "НСМ" і литовської керуючої компанії BT Invest - є унікальним для українського ринку оператором, який поєднує в собі: досконале знання особливостей місцевого ринку; розуміння світових трендів житлової нерухомості; європейський менеджмент і стандарти роботи, які довели свою ефективність у Литві та інших країнах. 

Сьогодні SG пропонує українцям якісно новий, інноваційний формат житла - дозволяє максимально оптимізувати наявний простір для Вашого комфорту .  

В SG працює згуртована команда професіоналів, здатних на найвищому рівні вирішувати завдання будь-якої складності. Доказом цього є той факт, що колектив успішно пройшов випробування кризою 2008-2009 рр. – на 80% зберігши свою основу!

Багаторічна практика будівництва в Україні, привнесена в об'єднану компанію фахівцями колишньої ІБК "Столиця", ефективно сполучається з величезним досвідом девелопменту співробітників "НСМ" та налагодженим менеджментом литовської інвестиційної й керуючої компанії BT Invest. У результаті SG сьогодні по праву пишається своїм дійсно висококваліфікованим, проактивним та добре вмотивованим колективом – що гарантує успішну реалізацію всіх без винятку проектів компанії.

Житлові комплекси Stolitsa Group

Новини забудовника

11
жовтень
2017
06
вересень
2017
29
серпень
2017
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Гарячі пропозиції
Додати в закладки
Браузера