Нерухомість від забудовників

СБ ГРУП

Поштова адреса м. Львів, вул. Героїв УПА, 73
Контактні телефони (032) 232-54-42, (096) 95-222-22, (096) 092-11-11
Контактний mail info@sb-group.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська, Львівська

Опис забудовника СБ ГРУП

СБ ГРУП – Будівельно-Інвестиційна Компанія - створена у 2012 році з метою координації роботи групи підприємств, які вже працюють на ринку України, а також залучення інвестицій в будівництво та сільське господарство, впровадження світових стандартів у галузі девелопменту та управління нерухомістю.

Швидким темпом СБ ГРУП перетворюється на багатопрофільне будівельне підприємство, гордістю якого є його ведучі спеціалісти та працівники різних напрямків, адже вони досконало роблять свою роботу, користуючись досвідом із порівнянням старих та впровадженням нових технологій. Компанія складається з таких підрозділів: проектний відділ, управління механізації, виробничо-технічний відділ, геодезичний відділ, відділ операцій з нерухомістю. Наявність власних машин, механізмів, автотранспорту, спецтехніки та виробничих ресурсів дозволяють компанії здійснювати повний цикл будівельних робіт власними силами без залучення сторонніх організацій. Також ми здійснюємо реконструкцію та модернізацію об’єктів, розбирання будівель та споруд із бетону, залізобетону та інших видів за елементами, утилізацію відходів. 

Безпосередньо будівництвом організація займається, починаючи від пошуку земельної ділянки до здачі об'єкту в експлуатацію і "під ключ". Сфера діяльності компанії досить широка: безліч складних демонтажних та земельних робіт, прокладання мереж, благоустрій територій.

Житлові комплекси СБ ГРУП

Івано-Франківська Львівська

Новини забудовника

16
травень
2019
20
січень
2017
31
липень
2015

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →