Нерухомість від забудовників

Забудовники Запорiзька область

Інформація про забудовника

CBS Холдинг – багатопрофільна інвестиційно-промислова група, що веде свою діяльність в п'яти областях України. Холдинг консолідує компанії, які спеціалізуються на девелопменті, послугах генерального підряду, брок...

Комплекси забудовника (всього комплексів-2) Олександрівський 2 Резиденція (Запоріжжя)
Інформація про забудовника

Будівельна компанія GEOS (на ринку України з 2004 року) реалізує найрізноманітніші проекти в будівництві житлових і офісних комплексів, промислових і комерційних об'єктів.

Тільки за 2014 було побудовано більше 300 тисяч квадратних метрів житла. На сьогоднішній день повністю реалізовані такі проекти, як клубний будинок преміум-класу Chelsea Tower, житловий комплекс бізнес-класу Avenue 14-16.

В даний час на різних стадіях буді...

Комплекси забудовника CENTRAL
Інформація про забудовника

ТОВ «Арсенал резерв» - запорізька інвестиційна компанія з яскравою динамікою розвитку та активною ринковою позицією. Була створена в 2004 році як структурний підрозділ групи компаній «Арсенал».

Основою успіху компанії є увага до збільшених вимогох замовників, до юридичної сторони оформлення угод і законності здійснюваних операцій.

У планах компанії «Арсенал резерв» будівництво нових об'єктів в Космічному, Південному та Боро...

Комплекси забудовника Бородіно
Інформація про забудовника

«Девелоперська група R1» – це команда досвідчених фахівців різних професій і профілів, які прагнуть створити ідеальний простір для життя і відпочинку сучасної людини і при цьому не обмежувати його у бажанні відчувати безпеку і захищеність.

Використовуючи в практиці сучасні методики і способи зведення та обслуговування житлових об’єктів, команда «R1» реалізує проекти різної складності і спрямованості. Постійно удосконалюючи свої знання, в...

Комплекси забудовника LEGENDА Корона Ренесансу
Інформація про забудовника

Запорізький домобудівний комбінат і Завод залізобетонних конструкцій та матеріалів (Запорізький ДСК), що входять до групи компаній «РАССВЕТ» мають багаторічний досвід будівництва великопанельних житлових будинків в дев'яти, десятиповерховому виконанні.

Комплекси забудовника Козак Сіті Моноліт
Інформація про забудовника

Сьогодні ТОВ «Інвест М 2007» має великий досвід роботи з державними та комерційними структурами, що дозволяє виступати нашої компанії надійним та ефективним партнером в будівельному бізнесі.

В основі стратегії ТОВ «Інвест М 2007» стали грамотні інженерні рішення, висока якість робіт, ефективний менеджмент. Основними напрямками діяльності компанії є реконструкція, ремонт, а також експлуатація будівель і споруд. Дбайливе ставлення до спадщини нашого міста, бездоганна ...

Інформація про забудовника


Комплекси забудовника Ренессанс
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Запоріжжя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Запоріжжя Дивитися ціни Запоріжжя→
Реклама
Квартири Запоріжжя: новобудови і вторинний
Відео новобудов Запоріжжя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Запоріжжя Дивитися відео новобудов Запоріжжя→
Забудовники Запорiзька область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Запоріжжя представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Запорiзької області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Запоріжжя, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Запоріжжі можна скористатися формою пошуку за назвою.