Нерухомість від забудовників

Забудовники Запорiзька область

Інформація про забудовника

CBS Холдинг – багатопрофільна інвестиційно-промислова група, що веде свою діяльність в п'яти областях України. Холдинг консолідує компанії, які спеціалізуються на девелопменті, послугах генерального підряду, брокерських операціях на ринку житлової і комерційної нерухом...

Комплекси забудовника (всього комплексів-3)
Інформація про забудовника

ТОВ «Арсенал резерв» - запорізька інвестиційна компанія з яскравою динамікою розвитку та активною ринковою позицією. Була створена в 2004 році як структурний підрозділ групи компаній «Арсенал».

Основою успіху компанії є увага до збільшених вимогох замовників, до юридичної сторони оформлення угод і законності здійснюваних операцій.

У планах компанії «Арсенал резерв» будівництво нових об'єктів в Космічному, Південному та Боро...

Комплекси забудовника Бородіно
Інформація про забудовника

Запорізький домобудівний комбінат і Завод залізобетонних конструкцій та матеріалів (Запорізький ДСК), що входять до групи компаній «РАССВЕТ» мають багаторічний досвід будівництва великопанельних житлових будинків в дев'яти, десятиповерховому виконанні.

Інформація про забудовника

Сьогодні ТОВ «Інвест М 2007» має великий досвід роботи з державними та комерційними структурами, що дозволяє виступати нашої компанії надійним та ефективним партнером в будівельному бізнесі.

В основі стратегії ТОВ «Інвест М 2007» стали грамотні інженерні рішення, висока якість робіт, ефективний менеджмент. Основними напрямками діяльності компанії є реконструкція, ремонт, а також експлуатація будівель і споруд. Дбайливе ставлення до спадщини нашого міста, бездоганна ...

Комплекси забудовника Перший
Інформація про забудовника

ТОВ "СПС-Інвест" - одеська компанія-забудовник, яка знаходиться в складі холдингової групи компаніі "Енергопром".

Комплекси забудовника Ренессанс
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Запорiзька область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Запоріжжя представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Запорiзької області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Запоріжжя, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Запоріжжі можна скористатися формою пошуку за назвою.