Нерухомість від забудовників

Забудовники Волинська область

Інформація про забудовника

Корпорація Global — це сучасні будівельні рішення, які базуються на принципах якості, раціональності та надійності. Ми співпрацюємо з українськими й іноземними інвесторами, що поділяють наші цінності та цілі.Основна мета Global — забезпечення українських сімей доступним житлом європейського рівня. Станом на сьогодні корпорація зводить 24 житлових комплекси у центральній та західній Україні.Швидкість будівництва Global...

Інформація про забудовника

Група компаній «Royal House» з 2004 року здійснює будівництво якісного і комфортного житла. Ми - компанія повного циклу з виробництва стінових модулів і будівництва якісних швидкомонтованих житлових будинків до 25 поверхів.

Переваги:

  • Власне унікальне виробництво: сучасний багатофункціональний завод у Київській області з виробничою потужністю 140 000 кв. м житла на рік.
  • Власна логістична база і техніка: касетні панелевози, ...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Алкан» - Ваш надійний партнер в сфері будівництва.

Компанія пропонує будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт комерційних і житлових комплексів. По даному напрямку нашої роботи ми проводимо аналіз будівель, будівельних майданчиків та земельних ділянок. Розраховуємо планову вартість проектів, визначаємо їх економічну доцільність, складаємо графіки робіт, а також надаємо консультації в ...

Комплекси забудовника Затишний Двір 2
Інформація про забудовника

ТзОВ ХК Єврохолдінг було засновано 06 серпня 1998 року. Компанія має понад 20 років успішного досвіду системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, бізнес-центрів, а також охоплено сферу готельного бізнесу.

Сьогодні компанія розвиває ряд проектів нерухомості житлового та комерційного призначен...

Комплекси забудовника ДРІМ ТАУН Яровиця Яровиця-парк
Інформація про забудовника

Товариство з обмеженою діяльністю “Житлобуд-2” створене більше 40 років тому. За останій період роботи збудовано близько 41 тис. квадратних метрів житла та реконструйовано чимало об’єктів.

На сьогоднішній день на підприємстві працює 270 чоловік.

Інформація про забудовника

БК Інвестор пропонує новий підхід до будівництва житла. Ми здаємо «під ключ» не просто комфортні квадратні метри, а комплексно підходимо до організації місця, яке в майбутньому стане чиєюсь оселею.

Плануючи будівництво, ми зважаємо на всі можливі чинники, які мають вплив на якість життя. По-перше, обираємо місце в екологічно чистих, незабруднених та спокійних районах. По-друге, зважаємо на інфраструктуру, щоб забезпечити швидкий доступ до усіх найне...

Інформація про забудовника

«Казкова Оселя» - молода та успішна компанія, здатна реалізовувати об'єкти різного рівня складності і призначення: житлові будинки, торгівельні і офісні центри, об'єкти соціального призначення.

Діяльність організації включає повний спектр операцій зі створення та експлуатації об'єктів нерухомості: від пошуку та підбору земельних ділянок, розробки концепцій, проектування, фінансування та виконання будівельно-монтажних робіт до їх реалізації та введен...

Комплекси забудовника Світлий Хутір
Інформація про забудовника

ПРО КОМПАНІЮ

«Луцький домобудівельний комбінат» - провідна будівельна компанія, яку знають не лише у Луцьку, а й за межами області.

Забудовник, про якого з впевненістю можна сказати, що 35 років досвіду – це 35 років гарантії на ринку, це 35 років розвитку і 35 років довіри. Про це свідчать десятки реалізованих проектів та понад тисячу волинських сімей, що стали клієнтами ЛДБК....

Комплекси забудовника Caramel Residence
Інформація про забудовника

В склад товариства Луцьксантехмонтаж №536 входить дванадцять дільниць, із них - 5 виконують загальнобудівельні та спеціальні монтажні роботи на об’єктах Волинської області та за її межами, монтажно-заготівельний завод, на якому виготовляють вентиляційні короби, нестандартне обладнання, металоконструкції, трубні вузли і заготовки. Підприємство повністю забезпечено власним транспортом і механізмами.

Основні напрямки діяльності та пріорітети:
- будівництво житла...

Інформація про забудовника

Спільне українсько-російське підприємство товариство з обмеженою відповідальністю Луцьктехнобуд, створене в 1999 році групою професіоналів, які мають певний досвід у будівельній та інженерній галузі. Основний напрямок діяльності товариства - комплексне будівництво об'єктів промислового та комерційного призначення: житлові будинки, котеджі, торгові центри, складські та виробничі приміщення, гаражі і таке інше.

Матеріально-технічна база, досвід, будівельна техніка дозволяє Луцьктехноб...

Комплекси забудовника Фільварок
Інформація про забудовника

В червні 1956 року було створено Колківську будівельну організацію, яка пізніше була перейменована на Маневицьку міжгосподарську будівельну організацію «Облміжколгоспбуду». На підставі рішення Волинського облвиконкому від 29.02.1984 року № 8 і постанови Волинського облміжколгоспбуду № 57 від 02.04.1984 року Маневицька міжгосподарська будівельна організація була перейменована в Маневицьку міжгосподарську пересувну механізовану колону № 1...

Інформація про забудовника

ПП «ПМК-19» – добре відоме на Волині будівельне підприємство широкого спектру робіт, на рахунку якого безліч реалізованих проектів різного рівня складності і призначення: адміністративні будівлі, об’єкти соціального призначення, торгівельні та офісні центри. Особливу увагу ПП «ПМК-19» зосереджує на зведенні об’єктів житлового сектору – сучасні багатоповерхові будинки різного ступеня складності з тор...

Інформація про забудовника

Група компаній «Ранг» – це компанії з повним циклом будівництва будівель різного призначення та цілою низкою необхідних для цього підрозділів та виробництв. Зведення об’єктів здійснюється в чітко встановлені строки, із залученням достатньої кількості кваліфікованих робітників, забезпечення сучасною будівельною технікою, інструментами та обладнанням.

На рахунку групи компаній «РАНГ» на сьогоднішній день збудован...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Забудовники Волинська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Луцька представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Волинської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Луцька, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Луцьку можна скористатися формою пошуку за назвою.