Нерухомість від забудовників

Забудовники Волинська область

Інформація про забудовника

Корпорація Global — це сучасні будівельні рішення, які базуються на принципах якості, раціональності та надійності. Ми співпрацюємо з українськими й іноземними інвесторами, що поділяють наші цінності та цілі.Основна мета Global — забезпечення українських сімей доступним житлом європейського рівня. Станом на сьогодні корпорація зводить 24 житлових комплекси у центральній та західній Україні.Швидкість будівництва Global...

Комплекси забудовника Егоїст
Інформація про забудовника

Група компаній «Royal House» з 2004 року здійснює будівництво якісного і комфортного житла. Ми - компанія повного циклу з виробництва стінових модулів і будівництва якісних швидкомонтованих житлових будинків до 25 поверхів.

Переваги:

  • Власне унікальне виробництво: сучасний багатофункціональний завод у Київській області з виробничою потужністю 140 000 кв. м житла на рік.
  • Власна логістична база і техніка: касетні панелевози, ...

Інформація про забудовника

Товариство з обмеженою діяльністю “Житлобуд-2” створене більше 40 років тому. За останій період роботи збудовано близько 41 тис. квадратних метрів житла та реконструйовано чимало об’єктів.

На сьогоднішній день на підприємстві працює 270 чоловік.

Комплекси забудовника Лесі Українки, 33
Інформація про забудовника

БК Інвестор пропонує новий підхід до будівництва житла. Ми здаємо «під ключ» не просто комфортні квадратні метри, а комплексно підходимо до організації місця, яке в майбутньому стане чиєюсь оселею.

Плануючи будівництво, ми зважаємо на всі можливі чинники, які мають вплив на якість життя. По-перше, обираємо місце в екологічно чистих, незабруднених та спокійних районах. По-друге, зважаємо на інфраструктуру, щоб забезпечити швидкий доступ до усіх найне...

Комплекси забудовника Сіріус Супернова Юпітер
Інформація про забудовника

«Казкова Оселя» - молода та успішна компанія, здатна реалізовувати об'єкти різного рівня складності і призначення: житлові будинки, торгівельні і офісні центри, об'єкти соціального призначення.

Діяльність організації включає повний спектр операцій зі створення та експлуатації об'єктів нерухомості: від пошуку та підбору земельних ділянок, розробки концепцій, проектування, фінансування та виконання будівельно-монтажних робіт до їх реалізації та введен...

Комплекси забудовника Казкова оселя
Інформація про забудовника

ПРО КОМПАНІЮ

«Луцький домобудівельний комбінат» - провідна будівельна компанія, яку знають не лише у Луцьку, а й за межами області.

Забудовник, про якого з впевненістю можна сказати, що 35 років досвіду – це 35 років гарантії на ринку, це 35 років розвитку і 35 років довіри. Про це свідчать десятки реалізованих проектів та понад тисячу волинських сімей, що стали клієнтами ЛДБК. Будівельна компані...

Комплекси забудовника Затишний Карамель
Інформація про забудовника

В склад товариства Луцьксантехмонтаж №536 входить дванадцять дільниць, із них - 5 виконують загальнобудівельні та спеціальні монтажні роботи на об’єктах Волинської області та за її межами, монтажно-заготівельний завод, на якому виготовляють вентиляційні короби, нестандартне обладнання, металоконструкції, трубні вузли і заготовки. Підприємство повністю забезпечено власним транспортом і механізмами.

Основні напрямки діяльності та пріорітети:
- будівництво житла...

Інформація про забудовника

Спільне українсько-російське підприємство товариство з обмеженою відповідальністю Луцьктехнобуд, створене в 1999 році групою професіоналів, які мають певний досвід у будівельній та інженерній галузі. Основний напрямок діяльності товариства - комплексне будівництво об'єктів промислового та комерційного призначення: житлові будинки, котеджі, торгові центри, складські та виробничі приміщення, гаражі і таке інше.

Матеріально-технічна база, досвід, будівельна техніка дозволяє Луцьктехноб...

Комплекси забудовника Фільварок
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Волинська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Луцька представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Волинської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Луцька, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Луцьку можна скористатися формою пошуку за назвою.