Нерухомість від забудовників

Забудовники Волинська область

Інформація про забудовника

Корпорація Global — це сучасні будівельні рішення, які базуються на принципах якості, раціональності та надійності. Ми співпрацюємо з українськими й іноземними інвесторами, що поділяють наші цінності та цілі.Основна мета Global — забезпечення українських сімей доступним житлом європейського рівня. Станом на сьогодні корпорація зводить 24 житлових комплекси у центральній та західній Україні.Швидкість будівництва Global...

Інформація про забудовника

Група компаній «Royal House» з 2004 року здійснює будівництво якісного і комфортного житла. Ми - компанія повного циклу з виробництва стінових модулів і будівництва якісних швидкомонтованих житлових будинків до 25 поверхів.

Переваги:

  • Власне унікальне виробництво: сучасний багатофункціональний завод у Київській області з виробничою потужністю 140 000 кв. м житла на рік.
  • Власна логістична база і техніка: касетні панелевози, ...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Алкан» - Ваш надійний партнер в сфері будівництва.

Компанія пропонує будівництво, реконструкцію та капітальний ремонт комерційних і житлових комплексів. По даному напрямку нашої роботи ми проводимо аналіз будівель, будівельних майданчиків та земельних ділянок. Розраховуємо планову вартість проектів, визначаємо їх економічну доцільність, складаємо графіки робіт, а також надаємо консультації в ...

Комплекси забудовника Затишний Двір 2
Інформація про забудовника

ТзОВ ХК Єврохолдінг було засновано 06 серпня 1998 року. Компанія має понад 20 років успішного досвіду системного управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво торгово-розважальних центрів, житлових комплексів, бізнес-центрів, а також охоплено сферу готельного бізнесу.

Сьогодні компанія розвиває ряд проектів нерухомості житлового та комерційного призначен...

Комплекси забудовника ДРІМ ТАУН Яровиця Яровиця-парк
Інформація про забудовника

ТзОВ "Житлобуд-2" займається будівництвом житла та об'єктів соціальної інфраструктури (шкіл, дитячих садків та інше) на території Волинської області та за її межами, за що неодноразово нагороджувалося державними відзнаками.

За період роботи побудовано і введено в експлуатацію близько 5 тисяч квартир, загальною площею 54 135 м2., і це ще не межа.

Підприємство «Житлобуд-2» добре знане на Волині, адже його працівники звели численну кількість будівель у Луцьку та обл...

Комплекси забудовника ЗЕЛЕНИЙ МАСИВ
Інформація про забудовника

БК Інвестор пропонує новий підхід до будівництва житла. Ми здаємо «під ключ» не просто комфортні квадратні метри, а комплексно підходимо до організації місця, яке в майбутньому стане чиєюсь оселею.

Плануючи будівництво, ми зважаємо на всі можливі чинники, які мають вплив на якість життя. По-перше, обираємо місце в екологічно чистих, незабруднених та спокійних районах. По-друге, зважаємо на інфраструктуру, щоб забезпечити швидкий доступ до усіх найне...

Інформація про забудовника

«Казкова Оселя» - молода та успішна компанія, здатна реалізовувати об'єкти різного рівня складності і призначення: житлові будинки, торгівельні  та офісні центри, об'єкти соціального призначення.

Діяль...

Комплекси забудовника Оселя парк
Інформація про забудовника

ПРО КОМПАНІЮ

«Луцький домобудівельний комбінат» - провідна будівельна компанія, яку знають не лише у Луцьку, а й за межами області.

Забудовник, про якого з впевненістю можна сказати, що 35 років досвіду – це 35 років гарантії на ринку, це 35 років розвитку і 35 років довіри. Про це свідчать десятки реалізованих проектів та понад тисячу волинських сімей, що стали клієнтами ЛДБК....

Комплекси забудовника Caramel Residence
Інформація про забудовника

В склад товариства Луцьксантехмонтаж №536 входить дванадцять дільниць, із них - 5 виконують загальнобудівельні та спеціальні монтажні роботи на об’єктах Волинської області та за її межами, монтажно-заготівельний завод, на якому виготовляють вентиляційні короби, нестандартне обладнання, металоконструкції, трубні вузли і заготовки. Підприємство повністю забезпечено власним транспортом і механізмами.

Основні напрямки діяльності та пріорітети:
- будівництво житла...

Інформація про забудовника

Спільне українсько-російське підприємство товариство з обмеженою відповідальністю Луцьктехнобуд, створене в 1999 році групою професіоналів, які мають певний досвід у будівельній та інженерній галузі. Основний напрямок діяльності товариства - комплексне будівництво об'єктів промислового та комерційного призначення: житлові будинки, котеджі, торгові центри, складські та виробничі приміщення, гаражі і таке інше.

Матеріально-технічна база, досвід, будівельна техніка дозволяє Луцьктехноб...

Комплекси забудовника Фільварок
Інформація про забудовника

В червні 1956 року було створено Колківську будівельну організацію, яка пізніше була перейменована на Маневицьку міжгосподарську будівельну організацію «Облміжколгоспбуду». На підставі рішення Волинського облвиконкому від 29.02.1984 року № 8 і постанови Волинського облміжколгоспбуду № 57 від 02.04.1984 року Маневицька міжгосподарська будівельна організація була перейменована в Маневицьку міжгосподарську пересувну механізовану колону № 1...

Інформація про забудовника

ПП «ПМК-19» – добре відоме на Волині будівельне підприємство широкого спектру робіт, на рахунку якого безліч реалізованих проектів різного рівня складності і призначення: адміністративні будівлі, об’єкти соціального призначення, торгівельні та офісні центри. Особливу увагу ПП «ПМК-19» зосереджує на зведенні об’єктів житлового сектору – сучасні багатоповерхові будинки різного ступеня складності з тор...

Інформація про забудовника

Група компаній «Ранг» – це компанії з повним циклом будівництва будівель різного призначення та цілою низкою необхідних для цього підрозділів та виробництв. Зведення об’єктів здійснюється в чітко встановлені строки, із залученням достатньої кількості кваліфікованих робітників, забезпечення сучасною будівельною технікою, інструментами та обладнанням.

На рахунку групи компаній «РАНГ» на сьогоднішній день збудован...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Ціни в новобудовах Луцька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Луцька Дивитися ціни Луцька→
Гарячі пропозиції
Відео новобудов Луцька
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Луцька Дивитися відео новобудов Луцька→
Забудовники Волинська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Луцька представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Волинської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Луцька, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Луцьку можна скористатися формою пошуку за назвою.