Нерухомість від забудовників

Забудовники Вiнницька область

Інформація про забудовника

Avalon – українськ...

Інформація про забудовника

«Починаючи з 1984 року, компанія« Demir Insaat »(« Демір Іншаат ») здійснила безліч проектів з будівництва тисяч будинків в різних районах міста Стамбул, і серед них численні комерційні та житлові проекти, школи і плази (офісно-торгові центри).


З дня своегооснованія і по сей день, компанія працює серед передовиків будівельного сектора, але не просто будує житло, а створює «місце проживання»; надаючи значення життям тисяч людей, налагоджує відносини із своїми клієнтами до...

Інформація про забудовника

Підприємство «Агробудмеханізація» було створено 01.11.1989 року.

В даний час ПрАТ «Агробудмеханізація» і його дочірні підприємства ДП «Агробуд», ПрАТ «ПМК-508», ПрАТ «Бориспільський комбінат будівельних матеріалів», ТОВ «Енергія-плюс ЛТД» - багатопрофільне, стабільно працююче будівельне співтовариство, в сферу діяльності якого входять: проектні роботи для звичайних умов, для нового будівництва, реконструкції та капітального ремонту, будівництво, р...

Інформація про забудовника

Інформація про забудовника

ТОВ «БМУ-2 ЛТД» пропонує взяти участь у будівництві житла. Житлові будинки, будуються компанією за спеціальними проектами, відповідають всім вимогам сучасного споживача за рівнем комфортності. Для бажаючих придбати житло існує можливість поетапної оплати будівництва квартири і використання іпотечного банківського кредитування.

Інформація про забудовника

ТОВ "Будмонтажпроект" з 1991 року успішно працює у сфері будівництва житлових будинків. За весь період існування товариство здобуло практичний досвід та прекрасну репутацію серед будівельних організацій м.Вінниці. ТОВ «Будмонтажпроект» здобуло повагу та довіру не лише серед своїх Інвесторів, але й серед Партнерів, саме завдяки відкритості, прозорості, чесності та добросовісності. За час існування товариству вдалось сформувати висококваліфікаційну команду...

Інформація про забудовника

Початок заснування - 1965 рік. Протягом своєї діяльності були побудовані і введені в експлуатацію більше 2,0 млн. кв.м. житла, сотні об'єктів промислового та соціально-побутового призначення.

Сьогодні ТОВ «Вінницябуд» має репутацію стабільної та надійної організації, яка завдяки ефективній роботі займає лідируючу позицію на будівельному ринку Вінницької ...

Інформація про забудовника

ПП "ВСЕ-БУД" є забудовником котеджного містечка SunHouse.

Відділ продажу:
м. Вінниця, вул. Соборна, буд. 95, оф. 8 «Центр нерухомості Альянс-Інвест»
Тел.: 096 699-39-01.

Комплекси забудовника Sun House
Інформація про забудовника

Градо Строй — це сучасна компанія, що стрімко розвивається. Метою компанії є створення житла, де буде затишно всім. Градо Строй дбає про людей та їх безпеку, використовуючи у будівництві виключно екологічні матеріали.

Компанія Градо Строй — це команда професіоналів, які старанно і якісно виконують свою роботу, не намагаючись здати будинок в нереально короткі терміни, дотримується технічних та будівельних норм, на кожному етапі перевіряє і контролює процес зведення с...

Комплекси забудовника Комфорт
Інформація про забудовника

Будівельна компанія “Група ТЕХСЕРВІС” - створена відносно нещодавно командою професіоналів і прагне диктувати нові тренди в будівництві багатоквартирних будинків. Мета нашої діяльності – створення нового сучасного житла, використовуючи новітні технології будівництва. Ми прагнемо задовольнити уявлення кожного про власний дім.

Співробітники компанії “Група ТЕХСЕРВІС” – команда молодих, амбітних та креативних спеціалістів, які в своїй роботі використовують новітні технології та орієнто...

Інформація про забудовника

Домусс - будівельна компанія в сегменті заміського будівництва в м. Вінниці та Вінницькій області. Місія компанії - будувати замовникам котеджі за найнижчими цінами, зберігаючи при цьому високу якість будівельних робіт і бездоганне обслуговування.

Будівельна компанія "Домусс" має унікальні та незаперечні переваги, які говорять про те, що перед Вами справжні експерти в області заміського будівництва, що володіють необмеженими можливостями.

Компанія Дому...

Інформація про забудовника

ТОВ "Каскад-Будінвест" стрімко зростає і розвивається в напрямку виробничого і цивільного будівництва. За 11 років ефективної діяльності компанія накопичила величезний потенціал і досвід у співпраці з багатьма українськими і зарубіжними партнерами і клієнтами.

Основне завдання - здійснення будівельно-монтажних, проектно-вишукувальних робіт, які відображаються в наступних напрямках:

  • громадські будівлі і споруди (будівництво медичних установ, спортив...

Комплекси забудовника Мури
Інформація про забудовника

Концерн «Поділля» – лідер будівництва Вінниччини. У портфоліо компанії понад 60 реалізованих проектів площею 465 тис.кв.м, серед яких житлові, адміністративні та комерційні проекти у Вінниці та області. Багаторічний професійний досвід дозволяє Концерну «Поділля» надавати послуги з проектування, а також здійснювати будівництво об'єктів різної складності та подальшу їх експлуатацію. Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними п...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Вінниці
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Вінниці Дивитися ціни Вінниці→
Реклама
Відео новобудов Вінниці
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Вінниці Дивитися відео новобудов Вінниці→
Забудовники Вiнницька область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Вінниці представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Вiнницької області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Вінниці, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника у Вінниці можна скористатися формою пошуку за назвою.