Нерухомість від забудовників

Забудовники Полтавська область

Інформація про забудовника

Банк «АРКАДА» пропонує програму іпотечного кредитування об'єктів нерухомості, а також здійснює залучення коштів для будівництва. 

Здійснюється інвестування квартир, котеджів, паркінків, офісних приміщень у житлових комплексах Києва та Київської області.

Інформація про забудовника

ПрАТ «Будінвест СМ» - інвестиційно-будівельна компанія, створена в 2005 році, учасник будівельного ринку м. Полтава, Україна.

Будівельна ліцензія: АВ № 514326 від 02.06.2010 р.

ПрАТ «Будінвест СМ» веде девелопмент в сегменті житлової і комерційної нерухомості. На сьогоднішній день на рахунку участь в 10 проектах, загальною площею 146 161 м.кв., з них:
введено в експлуатацію - 36 452 м.кв.
в процесі будівництва - 19995 м.кв.
в стадії розробки - 89 714 м.кв.

Інформація про забудовника

Полтавський домобудівельний комбінат був створений у 1976 році з метою вирішення питання максимального забезпечення житлом у найкоротші терміни. Основним видом його діяльності стало спорудження житла. Технічний проект передбачав зведення крупнопанельних житлових будинків продуктивністю 76000 м2 загальної площі на рік. За час існування Полтавського ДБК було збудовано та введено в...

Комплекси забудовника Параджанова, 9 Половки, 83
Інформація про забудовника

Покупка квартири – безумовно, важлива і значуща подія в житті кожної людини. Тому якщо Ви прийняли рішення купити квартиру в новобудові, Вам буде корисно ознайомитися з пропозиціями компанії Житлоінвест Кременчук.

Ми працюємо на ринку первинного житла з 2003 року, поєднуючи в своїй роботі багаторічний досвід з абсолютно новими і прогресивними підходами до створення сучасного високоякісно...

Інформація про забудовника

ТОВ «КУА «Капітал СМ» була створена в 2008 році.

Статутний капітал складає 10 000 000 грн.

01.10.2008 року ТОВ «КУА «Капітал СМ» було отримано ліцензію на здійснення виключного виду діяльності з управління активами інституційних інвесторів.

Всі працівники нашої Компанії пройшли навчання за Програмою підготовки фахівців з питань управління активами та отримали Сертифікати на право проводити діяльність, пов’язану з управлінням активами.

ТОВ «КУ...

Інформація про забудовника

ПРАТ «Комбінат виробничих підприємств» є одним з провідних виробників залізобетонних виробів в м. Полтава. Номенклатура продукції включає як стандартні залізобетонні вироби для цивільного та промислового будівництва, так і індивідуальні вироби, що виготовляються за проектом і кресленнями замовників.

ПРАТ «​​Комбінат виробничих підприємств» є комбінатом в...

Інформація про забудовника

Досвід успішно завершених Приватним підприємством «Новобуд 2004» будівельних робіт по споруджені об’єктів нерухомості, що були здані до експлуатації:

Багатоповерховий житловий будинок за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 10. В якості субгенпідрядника ПП «Новобуд 2004» були виконані всі зовнішні та внутрішні роботи...

Інформація про забудовника

Інформація про забудовника

Історія компанії почалася в далекому 1943 році. З перших днів свого існування підприємство взяло активну участь у відбудові народного господарства області. Працівниками були підняті з руїн залізничні вокзали Полтави, Кременчука, Харкова, Миргорода, Сум, Лубен, інші об'єкти житлової, промислової, комунальної інфраструктури.

За роки своєї діяльності, фахівцями «Полтавтрансбуд» побудовано десятки об'єктів житлової, комунальної, промислової, транспор...

Комплекси забудовника Старий Поділ, 18
Інформація про забудовника

Забудовник з’явився на ринку полтавської нерухомості у 2017 році. За цей час вже встиг здати в експлуатацію ЖК комфорт класу і замовив будівництво нового масштабного проекту ЖК “Європейський”.

Компанія стрімко втілює плани в життя, надаючи полтавчанам комфортне, красиве житло європейського рівня в кращих локаціях міста. Ми пропонуємо інвесторам купити в Полтаві квартири та апартаменти комфорт ...

Комплекси забудовника Європейський
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Полтави
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Полтави Дивитися ціни Полтави→
Реклама
Забудовники Полтавська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Полтави представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Полтавської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Полтави, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Полтаві можна скористатися формою пошуку за назвою.