Нерухомість від забудовників

Забудовники Миколаївська область

Інформація про забудовника

Компанія «Арена Спорт 2011» має всю необхідну дозвільну документацію для здійснення діяльності на території України і виконання робіт з будівництва житлових будинків:

  • Виписка Серія ААБ № 186340 від 12.05.2011 про державну реєстрацію юридичної особи Товариство з обмеженою відповідальністю «Арена Спорт 2011»;
  • Інформація про забудовника

    КомфортБудПлюс (Comfort Build Plus (CBP)) – будівельна компанія, яка стрімкими темпами розвивається на українському ринку сучасної нерухомості. Компанія створена командою професіоналів в галузі житлового і комерційного будівництва. Успішний досвід та професіоналізм працівників компанії дозволив створити ефективну та надійну структуру управління проектами, гарантовану якість виконання робіт і чіткі строки їх реалізації. Впровадження передових технологій дозволяє ...

    Комплекси забудовника Central Dream Мрія Миколаїв
Комплекси забудовника Нікола-град
Інформація про забудовника

Домобудівний комбінат був заснований у 1962 році і входив до складу будівельних організацій тресту «Миколаївжитлобуд».

Компанія вже багато років виконує різні будівельно-монтажні роботи і на конкурсній основі отримує право на проведення реконструкцій найбільших підприємств міста та області.

«Миколаївський ДБК» СЬОГОДНІ ЦЕ:

  • будівельно-інвестиційний комплекс, від проектування, виробництва і будівництва об'єктів «під ключ»;...

Комплекси забудовника Мікрорайон Громадянська
Інформація про забудовника

Здавши в експлуатацію перший будинок в 2013 році, співробітники компанії Н-Інвест вже знали - одного разу вони будуть забезпечувати житлом сотні миколаївців. На щастя, так і сталося. Сьогодні понад 200 городян вже живуть в обладнаних нами квартирах, користуючись усіма їх перевагами і зручностями. Але для нас це далеко не межа. 

За час роботи компанії, ми відновили до житлового стану 2 будівлі загальною площею 20000 м2. Тепер це -...

Комплекси забудовника Олімп Центральний (Миколаїв)
Інформація про забудовника

ТОВ Інвестиційно-будівельна компанія «Парадиз»

Продаж квартир у містах Київ, Миколаїв

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Миколаєва
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Миколаєва Дивитися ціни Миколаєва→
Реклама
Відео новобудов Миколаєва
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Миколаєва Дивитися відео новобудов Миколаєва→
Забудовники Миколаївська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Миколаєва представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Миколаївської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Миколаєва, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Миколаєві можна скористатися формою пошуку за назвою.