Нерухомість від забудовників

Забудовники Крим

Інформація про забудовника

Група компаній Delmargroup - активний учасник ринку нерухомості України, в тому числі кримського і азовського регіонів, член Будівельної палати Дніпропетровської області, досвід і професіоналізм якого підкріплений співробітництвом з великими зарекомендовавшими себе українськими і зарубіжними компаніями, а також підтверджений нерезидентським капіталом.

Офіси групи компаній Delmargroup функціонують в кожному з міст України, де ведеться будівництво о...

Комплекси забудовника Храм повітря
Інформація про забудовника

Група компаній «Грінвуд» - це холдинг, основна діяльність якого спрямована на реалізацію девелоперських проектів у сфері житлової нерухомості. До складу холдингу входять: компанія з управління будівельними проектами, будівельна компанія, архітектурне бюро, інвестиційна та фінансова компанії, а так само виробничі підприємства.

Наша місія - творити нове з розумом. Ми з радістю беремося за перспективні, якісні, інноваційні проекти. І...

Комплекси забудовника Баварія Будинок Художника
Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія "Inka Constructions" була утворена завдяки злиттю активів ТОВ «Інвестиційний Союз» (Україна) та Компанії «Karaca Yapi» (Туреччина). «Karaca Yapi» здійснила більше 150 проектів як в Туреччині, так і в інших країнах. Виконуючи функції Генерального підрядника, Компанія "Inka Constructions" комплексно підходить до виконання робіт та здійснює весь спектр послуг: від розробки концепції та проектування, до здачі об'єкта «під ключ».

"Inka Co...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія ЖБК "АЙ-ПЕТРИ" здійснюється будівництво багатоквартирних будинків в місті Севастополь. Компанія пропонує комфортабельне житло за доступною вартістю.

Компанія ЖБК "АЙ-ПЕТРИ" почала свою діяльність в 2013 році. Фахівці компанії приймають і брали участь у більшості проектів по зведенню багатоквартирних будинків, офісних і гаражних комплексів, в індивідуальному будівництві.

Головними критеріями втілен...

Комплекси забудовника АЙ-ПЕТРІ
Інформація про забудовника

З моменту створення в 2007 році Група компаній «Владоград» націлена на довгостроковий і успішний розвиток. До групи компаній входять компанії забудовники, власні бетонні заводи, спеціалізоване автопідприємство, інжинірингова компанія і компанія з управління активами. Кожне з підприємств має свої виробничі потужності і повністю інтегровано в інфраструктуру групи компаній.

«Владоград» був створений для максимально ефективного управління проектами ...

Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія «Гарант Інвест», як самостійний підрозділ, була заснована в 2011 році. Але історія фірми починається набагато раніше - ще з 80-х років минулого століття. Під час активного архі...

Комплекси забудовника Бриз Південна Рів'єра Сакура
Інформація про забудовника

ПП Компроміс, а нині - Група компаній Компроміс, було створено в 2003 році. Мета створення ПП - робота з усіма видами нерухомості та операції з ними: продаж, управління, будівництво.

Майже десять років тому ми починали з того, що займалися індивідуальним будівництвом і реалізацією об'єктів нерухомості. 10 років пройшли і ці 10 років докорінно змінили ринок нерухомості України, Криму і Севастополя зокрема.

Група компані...

Інформація про забудовника

Суть програми ЕКОДІМ - зведення багатоквартирних будинків в кращих курортних місцях Кримського узбережжя. Ми вибираємо унікальні місця для будівництва житла преміум класу.

Вартість нерухомості для інвестора на початковому етапі будівництва об'єкта починається від 1000$ за 1 квадратний метр. Ціни на квартири ростуть у міру готовності об'єкта. Ринкова вартість вже готового житла буде в межах від 1600$ до 3000$ за 1 квадратний ме...

Комплекси забудовника Grand Marino Ластівчине
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов Сімферополя
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Сімферополя Дивитися відео новобудов Сімферополя→
Ціни в новобудовах Сімферополя
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Сімферополя Дивитися ціни Сімферополя→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Крим

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Сімферополя представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Криму.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Сімферополя, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Сімферополі можна скористатися формою пошуку за назвою.