Нерухомість від забудовників

Забудовники Крим

Інформація про забудовника

Група компаній Delmargroup - активний учасник ринку нерухомості України, в тому числі кримського і азовського регіонів, член Будівельної палати Дніпропетровської області, досвід і професіоналізм якого підкріплений співробітництвом з великими зарекомендовавшими себе українськими і зарубіжними компаніями, а також підтверджений нерезидентським капіталом.

Офіси групи компаній Delmargroup функціонують в кожному з міст України, де ведеться будівництво о...

Комплекси забудовника Храм повітря
Інформація про забудовника

Група компаній «Грінвуд» - це холдинг, основна діяльність якого спрямована на реалізацію девелоперських проектів у сфері житлової нерухомості. До складу холдингу входять: компанія з управління будівельними проектами, будівельна компанія, архітектурне бюро, інвестиційна та фінансова компанії, а так само виробничі підприємства.

Наша місія - творити нове з розумом. Ми з радістю беремося за перспективні, якісні, інноваційні проекти. І...

Комплекси забудовника Баварія Будинок Художника
Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія "Inka Constructions" була утворена завдяки злиттю активів ТОВ «Інвестиційний Союз» (Україна) та Компанії «Karaca Yapi» (Туреччина). «Karaca Yapi» здійснила більше 150 проектів як в Туреччині, так і в інших країнах. Виконуючи функції Генерального підрядника, Компанія "Inka Constructions" комплексно підходить до виконання робіт та здійснює весь спектр послуг: від розробки концепції та проектування, до здачі об'єкта «під ключ».

"Inka Co...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія ЖБК "АЙ-ПЕТРИ" здійснюється будівництво багатоквартирних будинків в місті Севастополь. Компанія пропонує комфортабельне житло за доступною вартістю.

Компанія ЖБК "АЙ-ПЕТРИ" почала свою діяльність в 2013 році. Фахівці компанії приймають і брали участь у більшості проектів по зведенню багатоквартирних будинків, офісних і гаражних комплексів, в індивідуальному будівництві.

Головними критеріями втілен...

Комплекси забудовника АЙ-ПЕТРІ
Інформація про забудовника

З моменту створення в 2007 році Група компаній «Владоград» націлена на довгостроковий і успішний розвиток. До групи компаній входять компанії забудовники, власні бетонні заводи, спеціалізоване автопідприємство, інжинірингова компанія і компанія з управління активами. Кожне з підприємств має свої виробничі потужності і повністю інтегровано в інфраструктуру групи компаній.

«Владоград» був створений для максимально ефективного управління проектами ...

Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія «Гарант Інвест», як самостійний підрозділ, була заснована в 2011 році. Але історія фірми починається набагато раніше - ще з 80-х років минулого століття. Під час активного архі...

Комплекси забудовника Бриз Південна Рів'єра Сакура
Інформація про забудовника

ПП Компроміс, а нині - Група компаній Компроміс, було створено в 2003 році. Мета створення ПП - робота з усіма видами нерухомості та операції з ними: продаж, управління, будівництво.

Майже десять років тому ми починали з того, що займалися індивідуальним будівництвом і реалізацією об'єктів нерухомості. 10 років пройшли і ці 10 років докорінно змінили ринок нерухомості України, Криму і Севастополя зокрема.

Група компані...

Інформація про забудовника

Суть програми ЕКОДІМ - зведення багатоквартирних будинків в кращих курортних місцях Кримського узбережжя. Ми вибираємо унікальні місця для будівництва житла преміум класу.

Вартість нерухомості для інвестора на початковому етапі будівництва об'єкта починається від 1000$ за 1 квадратний метр. Ціни на квартири ростуть у міру готовності об'єкта. Ринкова вартість вже готового житла буде в межах від 1600$ до 3000$ за 1 квадратний ме...

Комплекси забудовника Grand Marino Ластівчине
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Крим

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Сімферополя представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Криму.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Сімферополя, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Сімферополі можна скористатися формою пошуку за назвою.