Нерухомість від забудовників

Забудовники Хмельницька область

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Діта» виконує усі види будівельних робіт вже 20 років.

Ми починали свою діяльність з невеликих обсягів ремонтних робіт. Але сьогодні наша компанія досягла значних успіхів у сфері будівництва.

Сьогодні компанія має імідж надійного і відповідального партнера. Ми будуємо те, що необхідно суспільству, країні та світу. Беремо участь у конкурсах і тендерах на виконання буді...

Комплекси забудовника (всього комплексів-10)
Інформація про забудовника

Діяльність будівельної компанії «CITYOFDREAMS» спрямована на те, щоб рожеву мрію про красиву квартиру зробити реальністю.

Ми займаємося розробкою проектів та зведення житлових комплексів, які оснащені сервісними та побутовими службами, що забезпечить гарантії гідних умов життя сучасної людини.

Будівельна компанія «CITY

Комплекси забудовника Годованця, 13б
Інформація про забудовника

Найбільша у Хмельницькій області будівельно-інвестиційна компанія - SK Group.

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «UKRAINE BUILDING CAPITAL» - це ваш надійний партнер та мудрий порадник у сфері комплексного рішення багатьох питань, пов’язаних з проектуванням, інженерними роботами, будівництвом та інвестування у дану галузь. Компанія успішно працює на ринку України з 2004 року. За цей час нами було ...

Комплекси забудовника Paradise Ранкове Срібні озера
Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Аvila comfort Аvila Sky Авіла
Інформація про забудовника

Львівська група компаній з об'єктами будівництва у таких містах як: Новояворівськ (Львівська область), Умань (Черкаська область), Кам'янець-Подільський (Хмельницька область), Вінниця, Дніпро.

Сфера діяльності компанії:

 • Будівництво елітних багато поверхових будинків.
 • Ген. підрядні роботи.
 • Оренда та продаж опалубки.
 • Оренда та продаж будівельної техніки.
 • Юридична сфера (консалт...

Комплекси забудовника Фортеця
Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Артхаус Груп», є надійним забудовником, яка будує житлові комплекси і таунхауси в декількох областях України.

Наш колектив - це сплав досвіду та інновацій, креативу з класикою, наполегливості і витримки, об'єднаних єдиною філософією і метою - дати можливість молодим сім'ям та всім бажаючим придбати власне якісне житло. Все це безперечно по комфортної ціною, за високими стандартами і в стислі терміни

Займаємося будівництвом житлових ко...

Інформація про забудовника

Багатопрофільне виробниче підприємство РОКОР

Основні види діяльності:
 • будівництво багатоквартирних житлових будинків
 • будівництво на замовлення
 • будівництво приватних будинків 
 • будівництво коттеджів і таунхаусів
 • комерційна нерухомість
 • будівельно-монтажні та ремонтні роботи

Інформація про забудовника

Будівельна компанія "Будівельний Альянс Груп" (БудАльянс) працює на ринку проектування, капітального будівництва та реконструкції з 2002 року. За ці роки компанія набула статусу найнадійнішої і найбільшої в Хмельницькій області, пройшовши перевірку роками кризи і не втративши при цьому довіри партнерів і клієнтів.

Ми спроектували, побудували та реконструювали безліч об'єктів різноманітного призначення та поверховості. Наші будівлі прикрашають місто і створюють комфо...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія “Група ТЕХСЕРВІС” - створена відносно нещодавно командою професіоналів і прагне диктувати нові тренди в будівництві багатоквартирних будинків. Мета нашої діяльності – створення нового сучасного житла, використовуючи новітні технології будівництва. Ми прагнемо задовольнити уявлення кожного про власний дім.

Співробітники компанії “Група ТЕХСЕРВІС” – команда молодих, амбітних та креативних спеціалістів, які в своїй роботі використовують новітні технології та орієнто...

Інформація про забудовника

Вы хотите иметь новое и комфортное жилье, а цены на квартиры "кусаются"? Строительная компания "Электротранс" предлагает для вас чрезвычайно выгодное предложение. Современный восьмиэтажный дом эконом класса в центре города - это именно то, что вы ищете. Удобная транспортная развязка, уютное местоположение и необходимые коммуникации. Кроме этого, приятно удивит и демократическая цена, меньше которой достаточно и искать. 80-квартирный дом возводится по адре...

Комплекси забудовника Кам’янецька, 94/2
Інформація про забудовника

Приватна виробничо-комерційна фірма "Західно-українська будівельна компанія" вже понад 10 років будує житло у привабливих районах Хмельницького з розвиненою транспортною та торговельною інфраструктурою, з ретельним дотриманням будівельних технологій і термінів введення новобудов у експлуатацію, з використанням якісних будівельних матеріалів та сучасної техніки.

ПВКФ "ЗУБК" — це завжди якість та вигода для поку...

Комплекси забудовника Перлина Мікрорайону
Інформація про забудовника

Повна назва - приватне мале підприємство "Лідер".
Дата заснування - 19 грудня 1991 року.

Основними напрямками діяльності є:

 • житлове та комерційне будівництво;
 • продаж побудованого житла;
 • виробництво та продаж цегли рядової керамічної повнотілої марки М75 та М100;
 • облицювання фасадів з металопрофільного листа та алюмінію;
 • встановлення металопластикових вікон і...

Комплекси забудовника Нова Лінія
Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов Хмельницького
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Хмельницького Дивитися відео новобудов Хмельницького→
Реклама
Ціни в новобудовах Хмельницького
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Хмельницького Дивитися ціни Хмельницького→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Хмельницька область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Хмельницького представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Хмельницької області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Хмельницького, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Хмельницькому можна скористатися формою пошуку за назвою.