Нерухомість від забудовників

Забудовники Херсонська область

Інформація про забудовника

Діяльність будівельної компанії «CITYOFDREAMS» спрямована на те, щоб рожеву мрію про красиву квартиру зробити реальністю.

Ми займаємося розробкою проектів та зведення житлових комплексів, які оснащені сервісними та побутовими службами, що забезпечить гарантії гідних умов життя сучасної людини.

Будівельна компанія «...

Комплекси забудовника Місто Мрій (Херсон)
Інформація про забудовника

Основною діяльністю будівельної компанії БУДМЕХАНІЗАЦІЯ є комплекс послуг з розвитку будівельних проектів. Компанія має в своєму штаті висококваліфікованих фахівців різного напрямку, що дозволяють проводити всі необхідні дії для реалізації бізнес-процесу розвитку проектування, узгодження та будівництва проектів будь-якого напрямку і складності.

Основними напрямками діяльності будівельної фірми є будівництво житлових будинків і будівель промислового призначення. Прот...

Інформація про забудовника

ПрАТ «МЖК» - одна з найбільших будівельних організацій. За 25 років роботи на ринку нерухомості ми побудували і здали в експлуатацію більше 15 житлових об'єктів, як у м. Херсоні, так і в області. Забезпечили квартирами понад 830 сімей, з яких 395 - придбали житло через «Державний фонд сприяння молодіжному будівництву».

Будівельні послуги пропонують багато компаній. Однак, перевага «МЖК» полягає в прагненні слідувати бажанням клієнта. Ми активно сп...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія ТОВ «Південенерго» на українському бізнес-ринку з 1998 року. Зараз вона об'єднує навколо себе кілька підприємств, що дозволяють позиціонувати компанію ТОВ «Південенерго», як найбільшу будівельну компанію повного і замкнутого циклу будівельних послуг на півдні України.

Конкурентною перевагою компанії, яка єдина на даний момент в Херсоні веде безперервне будівництво житлових будинків, є здатність організувати повний цикл підготовчих і будівельних р...

Інформація про забудовника

Більше 40 років в будівельній галузі Херсона та області працюють фахівці ССМУ 10, дотримуючись традицій надійності і якості, закладеним з 1972 року, ще під час заснування будівельно-монтажного управління №10. За чималий термін роботи підприємство придбало значний професійний досвід, зуміло зберегти і розширити свій кадровий і технічний потенціал. Керівництво підприємства, розуміючи, що сучасне будівництво не стоїть на місці, успішно впроваджує передові розробки і інноваційн...

Комплекси забудовника Спутник
Інформація про забудовника

Перший забудовник в Херсоні, який надає житло комфорт-класу за цінами вторинного ринку. За короткий термін компанії вдалося реалізувати висококласний проект європейського рівня - ЖК «Адмірал Сенявін», зайнявши за оцінкою НБР України 1-е місце в рейтингу «Забудовник з максимально ефективним використанням матеріальних ресурсів».

«Тавріяінвестгрупп» повністю задовольняє потребу жителів міста в квартирах комфорт-класу і реалізує нов...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Херсону
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Херсону Дивитися ціни Херсону→
Реклама
Квартири Херсону: новобудови і вторинний
Відео новобудов Херсону
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Херсону Дивитися відео новобудов Херсону→
Забудовники Херсонська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Херсону представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Херсонської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Херсону, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Херсоні можна скористатися формою пошуку за назвою.