Нерухомість від забудовників

Забудовники Донецька область

Інформація про забудовника

Сьогодні компанія ASTOR активно позиціонує себе на будівельному ринку, об'єднуючи такі підприємства, як Донецький завод будівельних матеріалів «Астор», Київський завод будівельних матеріалів «Астор», Красноармійський завод «VIP Бетон», Дмитровський гранітний кар'єр «Астор», Краснополянський піщаний кар'єр та інші.

ASTOR - це цілий ряд взаємопов'язаних між собою підприємств, діяльність яких охоплює виробничі процеси, кінцевою метою яких є будівництво...

Інформація про забудовника

«Дирекція адміністративних будівель» велика інвестиційно-будівельна компанія Донецького регіону, сфера діяльності якої охоплює наступні напрямки: девелопмент, проектування, будівництво та управління нерухомістю.   

Сьогодні компанія входить до числа кращих корпорацій на ринку нерухомості східного регіону України. Стабільне зростання рівня конкурентоспроможності та збільшення інвестиційної привабливості бізне...

Інформація про забудовника

Група компаній ГЕРЦ заснована в 1990 р. і є однією з перших приватних будівельних груп на пострадянському просторі. За 21 рік існування ГЕРЦ завоював репутацію самої надійної компанії регіону. 

Сьогодні група ГЕРЦ входить до числа 10 найбільших генпідрядників України за версією "BUILDING BUSINESS"  

У 2011 році група ГЕРЦ стала лідером продажів первинної житлової нерухомості в Донецьку. Секрет успіху простий - люди довіряють нам. Ком...

Інформація про забудовника

«ДБК Північний» почав свою роботу в 2003 році в складі «Торгового дому «Північний» і в 2006 році був виділений у самостійну будівельну компанію, функціонуючу за принципом домобудівного комбінату. У 2010 році в ньому була створена проектна група, а в 2012 - компанія була перетворена з будівельної в девелоперську. За 10 років своєї діяльності вона побудувала більше 80 000 м2 житлових, офісних і торгових будинків. ...

Інформація про забудовника

Донбаська Інвестиційно-Будівельна Компанія створена в 2004 році як девелопер для реалізації проектів у сфері нерухомості.

Вона здійснює управління заводом з виробництва бетонних сумішей і будівельних розчинів «ДИСК БЕТОН» і транспортним підприємством, що надає послуги будівельної техніки - «ДИСК СЕРВІС»

ТОВ «Донбаська Інвестиційно-Будівельна Компанія» - це замкнутий цикл виробництва, коли проектом, від ідеї до її реалізації, керує одна компан...

Комплекси забудовника Адміралтейський
Інформація про забудовника

В квітні 2000р. створена компанія ТОВ СК "Доневрострой", основні принципи роботи якої є ефективність, прозорість і прибутковість ведення бізнесу. Компанія "Доневрострой" є високотехнологічним підприємством в галузі будівництва об'єктів промислового та цивільного призначення.

Силами ТОВ СК "Доневрострой" побудований: готельний комплекс "Прага", банк "УФС", 6-ти поверховий ЖК "Європейський" (вул. Солов'яненко, 90), 16-ти поверховий ЖК "Європейський - Панфілова" з підз...

Інформація про забудовника

Асоціація «Будівельний Альянс Донбасу» заснована в 2004 році. За короткий час за обсягами введеного в експлуатацію житла компанія стає безумовним лідером донецького будівельного ринку.

Асоціація «САД» успішно впроваджує інноваційний підхід до будівництва як до структурного процесу без кордонів, який включає в себе розробку бізнес-ідеї проекту, пошук земельної ділянки, будівництво, реалізацію побудованих об'єктів нерухомості та їх подальшу експлуатацію.

Принц...

Інформація про забудовника

ТОВ "СІТІ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ" - сучасна будівельна організація, яка спеціалізується в будівельній діяльності. Одне з основних завдань полягає в наданні сучасного житла класу «еліт», виконаного у відповідності з усіма вимогами замовника. В основу будівництва, яке веде ТОВ "СІТІ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ", закладені європейські стандарти і норми. Основні напрямки діяльності є будівництво об'єктів архітектури, які за складністю архітектурно-будівельного рішення та ...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Донецька
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Донецька Дивитися ціни Донецька→
Реклама
Забудовники Донецька область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Донецька представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Донецької області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Донецька, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Донецьку можна скористатися формою пошуку за назвою.