Нерухомість від забудовників

Забудовники Днiпропетровська область

Інформація про забудовника

Компанія «Трест Реконструкції та Розвитку» - будівельна компанія з 28-річним досвідом і бездоганною репутацією. Трестом побудовано, відновлено та відремонтовано більше 400 об'єктів різної складності. Трест Реконструкції та Розвитку - гарантія Ваших інвестицій та якісного будівництва.

Інформація про забудовника

Компанія «Alef Estate» заснована в 2001 р. Метою організації компанії є розробка бізнес проектів з будівництва, реалізації та експлуатації об'єктів комерційної та житлової нерухомості з максимальною рентабельністю.

«Alef Estate» - це команда професіоналів в області торгової, офісної та житлової нерухомості в Дніпропетровському регіоні. Перевагою роботи компанії є комплексний підхід при виборі проекту нерухомості для конкретного клієнта, оформлення дозвільної документації, продаж і оре...

Інформація про забудовника

Група компаній Delmargroup - активний учасник ринку нерухомості України, в тому числі кримського і азовського регіонів, член Будівельної палати Дніпропетровської області, досвід і професіоналізм якого підкріплений співробітництвом з великими зарекомендовавшими себе українськими і зарубіжними компаніями, а також підтверджений нерезидентським капіталом.

Офіси групи компаній Delmargroup функціонують в кожному з міст України, де ведеться будівництво об'єктів - Дніпропетровську, Києві, Ялт...

Комплекси забудовника Nebo
Інформація про забудовника

Всі будинки LOFT PROJECT об'єднують риси нерухомості преміум-класу:

 • простір, вільні планування
 • невелика кількість квартир в будинку
 • автономне опалення і енергоефективні системи
 • закрита територія, власний паркінг і зони відпочинку
 • постійна охорона і цілодобове відеоспостереження
 • розташування в центрі міста

Комплекси забудовника LOFT SMART LOFT WHITE
Інформація про забудовника

Група компаній «Грінвуд» - це холдинг, основна діяльність якого спрямована на реалізацію девелоперських проектів у сфері житлової нерухомості. До складу холдингу входять: компанія з управління будівельними проектами, будівельна компанія, архітектурне бюро, інвестиційна та фінансова компанії, а так само виробничі підприємства.

Наша місія - творити нове з розумом. Ми з радістю беремося за перспективні, якісні, інноваційні проекти. І завжди працюємо в інтересах своїх Клієнтів. Наша команда...

Інформація про забудовника

Група компаній Greenwood включає: будівельну компанію, архітектурно-проектну компанію, фінансову компанію, відділ реалізації нерухомості.

Greenwood заснований в 2006 році.

Переваги компанії:

 • Інновації в сфері нерухомості та в зручності користування продуктом.
 • Проектне управління бізнес процесами.
 • Компетентний забудовник і професійний супровід угоди.
 • Побудовані об'єкти мають максимальні кількість опцій в кожному класі нерухомості.
Комплекси забудовника Park Residence
Інформація про забудовника

Група компаній "Інфосервіс" з 2004 року почала виступати як забудовник. Професійна команда архітекторів та будівельників втілюють проекти: котеджів, багатоквартирних будинків, офісних і торгових будівель.

Комплекси забудовника Будинок на Набережній
Інформація про забудовника

Більш, ніж 10 років компанія "Добробут" успішно лідирує на сучасному ринку нерухомості України, і в Дніпрі зокрема. За цей період ми напрацювали велику базу клієнтів в сфері як житлової, так і комерційної нерухомості.


З 2005 року компанія займається будівництвом різних комерційних об'єктів і має репутацію стабільної, надійної і динамічно розвивається організації. Перед тим, як займатися новими будівлями, наша компанія детально вивчає всі тенденції на сучасному ринку будівництва, реалізуючи...

Інформація про забудовника

Будівництво житлового комплексу "Comfort City" здійснює ПП «ЕКСПРЕС-БУД» - команда з кращих підрядників і грамотних проектантів.

Маючи досвід управління і контролю над проектами, компанія вирішила втілити мрію і створити новий формат житла - територію абсолютного комфорту - Житловий Комплекс "Comfort City".

Для реалізації такого масштабного і унікального проекту були залучені кращі фахівці, що володіють великим досвідом і високою кваліфікацією в будівельній галузі м Дніпра.

Інформація про забудовника

Корпорація «Перспектива» заснована 17 травня 1996 в м. Дніпропетровськ, Україна.

Основна мета проектів, що реалізуються Корпорацією «Перспектива» - розвиток сегмента ринку елітних забудов у місті, представленого високоякісним житлом, офісними приміщеннями європейського рівня і розвиненою інфраструктурою.

Проекти передбачають: створення висококомфортного, принципово нового для міста середовища проживання - житла підвищеної комфортності класу «De Luxe»; бездоганне з точки зору арх...

Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Дніпра
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Дніпра Дивитися ціни Дніпра→
Реклама
Квартири Дніпра: новобудови і вторинний
Відео новобудов Дніпра
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дніпра Дивитися відео новобудов Дніпра→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Забудовники Днiпропетровська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Дніпра представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Днiпропетровської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Дніпра, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Дніпрі можна скористатися формою пошуку за назвою.