Нерухомість від забудовників

Забудовники Днiпропетровська область

Інформація про забудовника

Компанія «Трест Реконструкції та Розвитку» - будівельна компанія з 28-річним досвідом і бездоганною репутацією. Трестом побудовано, відновлено та відремонтовано більше 400 об'єктів різної складності. Трест Реконструкції та Розвитку - гарантія Ваших інвестицій та якісного будівництва.

...

Інформація про забудовника

Компанія «Alef Estate» заснована в 2001 р. Метою організації компанії є розробка бізнес проектів з будівництва, реалізації та експлуатації об'єктів комерційної та житлової нерухомості з максимальною рентабельністю.

«Alef Estate» - це команда професіоналів в області торгової, офісної та житлової нерухомості в Дніпропетровському регіоні. Перевагою роботи компанії є комплексний підхід при виборі проекту нерухомості для конкретного клієнта, оформлення дозвільної докумен...

Інформація про забудовника

Група компаній Delmargroup - активний учасник ринку нерухомості України, в тому числі кримського і азовського регіонів, член Будівельної палати Дніпропетровської області, досвід і професіоналізм якого підкріплений співробітництвом з великими зарекомендовавшими себе українськими і зарубіжними компаніями, а також підтверджений нерезидентським капіталом.

Офіси групи компаній Delmargroup функціонують в кожному з міст України, де ведеться будівництво о...

Комплекси забудовника Nebo
Інформація про забудовника

Всі будинки LOFT PROJECT об'єднують риси нерухомості преміум-класу:

 • простір, вільні планування
 • невелика кількість квартир в будинку
 • автономне опалення і енергоефективні системи
 • закрита територія, власний паркінг і зони відпочинку
 • постійна охорона і цілодобове відеоспостереження
 • розташування в центрі міста

Комплекси забудовника LOFT SMART LOFT WHITE
Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Лівобережний-3 Орільська надія
Інформація про забудовника

Група компаній «Грінвуд» - це холдинг, основна діяльність якого спрямована на реалізацію девелоперських проектів у сфері житлової нерухомості. До складу холдингу входять: компанія з управління будівельними проектами, будівельна компанія, архітектурне бюро, інвестиційна та фінансова компанії, а так само виробничі підприємства.

Наша місія - творити нове з ро...

Інформація про забудовника

Група компаній Greenwood включає: будівельну компанію, архітектурно-проектну компанію, фінансову компанію, відділ реалізації нерухомості.

Greenwood заснований в 2006 році.

Переваги компанії:

 • Інновації в сфері нерухомості та в зручності користування продуктом.
 • Проектне управління бізнес процесами.
 • Компетентний забудовник і професійний супровід угоди.
 • Побудовані об'єкти мають максимальні кількість опцій в кожному кл...

Комплекси забудовника Park Residence
Інформація про забудовника

Група компаній "Інфосервіс" з 2004 року почала виступати як забудовник. Професійна команда архітекторів та будівельників втілюють проекти: котеджів, багатоквартирних будинків, офісних і торгових будівель.

Комплекси забудовника Будинок на Набережній
Інформація про забудовника

Більш, ніж 10 років компанія "Добробут" успішно лідирує на сучасному ринку нерухомості України, і в Дніпрі зокрема. За цей період ми напрацювали велику базу клієнтів в сфері як житлової, так і комерційної нерухомості.


З 2005 року компанія займається будівництвом різних комерційних об'єктів і має репутацію стабільної, надійної і динамічно розвивається організації. Перед тим, як займатися новими будівлями, наша компа...

Інформація про забудовника

Будівництво житлового комплексу "Comfort City" здійснює ПП «ЕКСПРЕС-БУД» - команда з кращих підрядників і грамотних проектантів.

Маючи досвід управління і контролю над проектами, компанія вирішила втілити мрію і створити новий формат житла - територію абсолютного комфорту - Житловий Комплекс "Comfort City".

Для реалізації такого масштабного і унікального проекту були залучені кращі фахівці, що володіють великим досвідом і ви...

Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Premier Park
Інформація про забудовника

Корпорація «Перспектива» заснована 17 травня 1996 в м. Дніпропетровськ, Україна.  

Основна мета проектів, що реалізуються Корпорацією «Перспектива» - розвиток сегмента ринку елітних забудов у місті, представленого високоякісним житлом, офісними приміщеннями європейського рівня і розвиненою інфраструктурою.   

Проекти передбачають: створення висококомфортного, принципово нового для міста середовища...

Інформація про забудовника

Отримуй новини і акції забудовників
 • Нові комплекси (щопонеділка)
 • Новини забудовників (щочетверга)
 • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Дніпропетровська
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Дніпропетровська Дивитися ціни Дніпропетровська→
Реклама
Квартири Дніпропетровська: новобудови і вторинний
Відео новобудов Дніпропетровська
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дніпропетровська Дивитися відео новобудов Дніпропетровська→
Популярні забудовники Каталог забудовників →
Забудовники Днiпропетровська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Дніпропетровська представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Днiпропетровської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Дніпропетровська, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Дніпропетровську можна скористатися формою пошуку за назвою.