Нерухомість від забудовників

Забудовники Черкаська область

Інформація про забудовника

ТОВ «АБЦ «Ренесанс» зареєстрований у 2001 р. виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Наразі компанія займається зведенням ЖК «Нова Митниця» у м. Черкаси: будинок по вул. Сержанта Жужоми, 7 введений в експлуатацію у 2010 р., будинок вул. Сержанта Жужоми, у серпні 2014 р. Співвласником ТОВ «АБЦ «Ренесанс» є ТОВ «Київська КУА», яке спеціалізується у напрямку інвестування у будівельну галузь та має в своєму активі побудовані об’єкти в м. Рівне, м. Черкаси та м. Васильків Київської обл. ...

Комплекси забудовника Нова Митниця
Інформація про забудовника

ТОВ «Аргіліт» займається будівництвом багатоповерхових житлових будинків по Україні. Мета компанії – розвивати будівельну галузь країни, надати мешканцям нові робочі місця, та забезпечити якомога більше сімей доступним та якісним житлом.

Засновники «Аргіліт» мають багаторічний досвід у своїй галузі, сформовану міцну команду, свіжі ідеї та викорис...

Інформація про забудовника

ТОВ «АРТПРОЕКТБУД» - компанія, яка займається будівництвом багатоповерхових будинків по всій Україні. Головне її завдання - надати нові робочі місця і забезпечити людей доступним і якісним житлом. У засновників «АРТПРОЕКТБУД» великий досвід в будівельній сфері, злагоджена робота колективу, сучасні ідеї та використання нових технологій. Будівництво абсолютно прозоре, тому кожен може переконатися в якості виконаних робіт, використаних матеріалів, побувавши ...

Комплекси забудовника Сімейний (Черкаси) Сімейний Lux
Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Надія» з 2004 року є правонаслідувачем Малого підприємства «Надія» у зв'язку з реорганізацією його шляхом зміни організаційно-правової форми господарювання. Стрімке зростання компанії і значне збільшення чисельності працівників привели до реорганізації в приватне підприємство.

Приватне підприємство «Надія» має свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії АОО № 151160, видане 19 березня 2004 року.

Приватне підпри...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС» ще з 2006 року займається будівництвом різних об’єктів. Це відповідальний забудовник з солідним портфоліо. Серед реалізованих проектів є численні багатоквартирні житлові будинки, нежитлові приміщення, промислові об'єкти, інженерні споруди.

Компанія якісно і в строк виконує взяті на себе зобов'язання ось уже понад 10 років. Згуртована команда профе...

Комплекси забудовника Графський
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Відео новобудов Черкас
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Черкас Дивитися відео новобудов Черкас→
Ціни в новобудовах Черкас
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Черкас Дивитися ціни Черкас→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Черкаська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Черкас представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Черкаської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Черкас, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Черкасах можна скористатися формою пошуку за назвою.