Нерухомість від забудовників

Забудовники Черкаська область

Інформація про забудовника

ТОВ «АБЦ «Ренесанс» зареєстрований у 2001 р. виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Наразі компанія займається зведенням ЖК «Нова Митниця» у м. Черкаси: будинок по вул. Сержанта Жужоми, 7 введений в експлуатацію у 2010 р., будинок вул. Сержанта Жужоми, у серпні 2014 р. Співвласником ТОВ «АБЦ «Ренесанс» є ТОВ «Київська КУА», яке спеціалізується у напрямку інвестування у будівельну галузь та має в своєму активі побудовані об’єкти в м. Рівне, м. Черкаси та м. Васильків Київської обл. ...

Комплекси забудовника Нова Митниця
Інформація про забудовника

ТОВ «Аргіліт» займається будівництвом багатоповерхових житлових будинків по Україні. Мета компанії – розвивати будівельну галузь країни, надати мешканцям нові робочі місця, та забезпечити якомога більше сімей доступним та якісним житлом.

Засновники «Аргіліт» мають багаторічний досвід у своїй галузі, сформовану міцну команду, свіжі ідеї та викорис...

Інформація про забудовника

ТОВ «АРТПРОЕКТБУД» - компанія, яка займається будівництвом багатоповерхових будинків по всій Україні. Головне її завдання - надати нові робочі місця і забезпечити людей доступним і якісним житлом. У засновників «АРТПРОЕКТБУД» великий досвід в будівельній сфері, злагоджена робота колективу, сучасні ідеї та використання нових технологій. Будівництво абсолютно прозоре, тому кожен може переконатися в якості виконаних робіт, використаних матеріалів, побувавши ...

Комплекси забудовника Сімейний (Черкаси) Сімейний Lux
Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Надія» з 2004 року є правонаслідувачем Малого підприємства «Надія» у зв'язку з реорганізацією його шляхом зміни організаційно-правової форми господарювання. Стрімке зростання компанії і значне збільшення чисельності працівників привели до реорганізації в приватне підприємство.

Приватне підприємство «Надія» має свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії АОО № 151160, видане 19 березня 2004 року.

Приватне підпри...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «ДНІПРО-МОНОЛІТ ОС» ще з 2006 року займається будівництвом різних об’єктів. Це відповідальний забудовник з солідним портфоліо. Серед реалізованих проектів є численні багатоквартирні житлові будинки, нежитлові приміщення, промислові об'єкти, інженерні споруди.

Компанія якісно і в строк виконує взяті на себе зобов'язання ось уже понад 10 років. Згуртована команда профе...

Комплекси забудовника Графський
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера
Забудовники Черкаська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Черкас представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Черкаської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Черкас, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Черкасах можна скористатися формою пошуку за назвою.