Нерухомість від забудовників

Забудовники Черкаська область

Інформація про забудовника

ТОВ «АБЦ «Ренесанс» зареєстрований у 2001 р. виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Наразі компанія займається зведенням ЖК «Нова Митниця» у м. Черкаси: будинок по вул. Сержанта Жужоми, 7 введений в експлуатацію у 2010 р., будинок вул. Сержанта Жужоми, у серпні 2014 р. Співвласником ТОВ «АБЦ «Ренесанс» є ТОВ «Київська КУА», яке спеціалізується у напрямку інвестування у будівельну галузь та має в своєму активі побудовані об’єкти в м. Рівне, м. Черкаси та м. Васильків Київської обл. ...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Надія» з 2004 року є правонаслідувачем Малого підприємства «Надія» у зв'язку з реорганізацією його шляхом зміни організаційно-правової форми господарювання. Стрімке зростання компанії і значне збільшення чисельності працівників привели до реорганізації в приватне підприємство.

Приватне підприємство «Надія» має свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії АОО № 151160, видане 19 березня 2004 року.

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Ціни в новобудовах Черкас
Ціни Розділ містить інформацію про поточні ціни в новобудовах Черкас Дивитися ціни Черкас→
Реклама
Відео новобудов Черкас
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Черкас Дивитися відео новобудов Черкас→
Забудовники Черкаська область

Купівля квартири на первинному ринку - дуже відповідальний і небезпечний крок. Якими критеріями користуються інвестори, щоб вибрати новобудову? В першу чергу - це забудовник. Від імені та репутації компанії-забудовника залежить дуже багато. У каталозі забудовників Черкас представлені будівельні компанії, які працюють на ринку нерухомості Черкаської області.

В каталозі немає відгуків та коментарів щодо забудовників. Ми вважаємо, що найбільш об'єктивним показником, яким повинні характеризуватися забудовники Черкас, є динаміка будівництва і вже побудовані ними об'єкти. Саме для цього біля кожного забудовника в каталозі виводяться його комплекси.

Для отримання більш детальної інформації про забудовника, користувач може перейти на його картку, де відображається контактна інформація, опис, житлові комплекси, новини і акції.

Для пошуку конкретного забудовника в Черкасах можна скористатися формою пошуку за назвою.