Нерухомість від забудовників

Забудовники Києва і України

Інформація про забудовника

Будівельний концерн ТОВ «Мегалайн» працює з 1995 року на ринку будівельних послуг без перерв діяльності. Напрямок діяльності концерну MEGALINE - будівництво об'єктів нерухомості європейського рівня, що підтверджується наявністю стандарту якості ISO 9001 та будівельними ліцензіями на роботи по всій території України.

Концерн MEGALINE спеціалізується на будівництві комерційної, промислової, житлової ...

Комплекси забудовника Предславинська
Інформація про забудовника

Група компаній «MS» започаткувала свою діяльність у важкий для країни час, та реалізувала ряд успішних проектів з використанням новітніх технологій, які підвищують рівень комфорту та затишку. Ні для кого не таємниця, що будь-яке будівництво супроводжують нестандартні ситуації, вирішити які можуть тільки професіонали. Саме такі ...

Інформація про забудовника

Група будівельних компаній «Open City Group» створилась внаслідок злиття кількох спеціалізованих організацій, які впродовж двадцяти років здійснюють повний спектр будівельних і ремонтних робіт.

Відтепер ми об’єднали свої навики і уміння для того, щоб використати свій багаторічний досвід з виконання повного циклу ремонтно-будівельних робіт. За ці роки наша будівельна фірма багато разів реформувалася, оптимізувалася її організаційно-технічна структура, але завжди незмін...

Комплекси забудовника Панська Долина
Інформація про забудовника

25 років роботи у житловому будівництві, більше мільйона квадратних метрів у житлових комплексах по всій Україні, де вже проживає понад 40 тисяч жителів. Це стисла біографія 28-ми українських будівельних підприємств різного профілю. Сьогодні вони об’єдналися та виходять на ринок як єдина компанія, точніше, група будівельно-інвестиціних компаній повного циклу «Perfect Group».

Ось перелік проектів, в яких зараз беруть безпосередню участь підприємства «Perfect Group»...

Інформація про забудовника

     

Інформація про забудовника

PRAUD investment це єдиний польський забудовник у місті Львові. Швидкими темпами компанія почала реалізацію кількох інвестиційно-будівельних проектів. Восени 2014 року розпочато будівництво Кварталу на Голубовича, а вже в січні 2015 року спільно з будівельною компанією ТзОВ “Екскомбуд” почалося спорудження житлового комплексу “Веселка”. PRAUD inv.

Комплекси забудовника kvartal PRAUD PRAUD hills
Інформація про забудовника

Житлово-будівельна компанія «Quantum» недавно працює на ринку нерухомості та вже встигла отримати позитивні відгуки серед клієнтів.

З нами професійна команда будівельників, архітекторів та проектантів, які втілюють у життя об’єкти нерухомості, що є насамперед прикладом технологічно досконалих споруд. «Quantum» — єдиний забудовник у Західній Україні, який поєднує якість, естетику та преміум-вимоги до будівництва.

Напрямами діяльності компанії є: проектування...

Комплекси забудовника Балтійська, 19
Інформація про забудовника

R-Building - провідний девелопер Бучі регіону, що працює на ринку з 2012 року. Краща візитка для забудовника - це готові і заселені дома. Про компанію R-building красномовніше за слова говорять ЖК "Амур", ЖК "Яснополянський" і "Міленіум Сіті". В самому серці Бучі був побудований ЖК "Амур" з оригінальним дизайном і плануванням. 

Наступни...

Комплекси забудовника Millennium State Міленіум Сіті
Інформація про забудовника

REMI GROUP - девелоперська компанія повного циклу, яка працює в центральному регіоні України, охоплює сфери земельного девелопменту, девелопменту комерційної нерухомості та управління нерухомістю.

Діяльність компанії REMI GROUP включає в себе:

  • земельний девелопмент: пошук відповідних земельних ділянок, маркетингові дослідження, розробка концепції, придбання (оформлення оренди) діл...

Інформація про забудовника

Група компаній «Royal House» з 2004 року здійснює будівництво якісного і комфортного житла. Ми - компанія повного циклу з виробництва стінових модулів і будівництва якісних швидкомонтованих житлових будинків до 25 поверхів.

Переваги:

  • Власне унікальне виробництво: сучасний багатофункціональний завод у Київській області з виробничою потужністю 140 000 кв. м житла на рік.
  • Власна логістична база і техніка: касетні панелевози, ...

Комплекси забудовника Нова Англія
Інформація про забудовника

«S&S Construction» - будівельна компанія, заснована в 2001 році. Уже понад 15 років на території України, а також в країнах Європи команда з її головним архітектором Соруш Хакбазом успішно розробляє і реалізовує проекти: котеджів, багатоквартирних будинків, готелів, офісних і торгових будівель.

Ключовим напрямком роботи «S & S Construction» є створення сучасних, комфортних і доступних житлових комплексів з використанням новітніх технологій і матеріалів. За ...

Інформація про забудовника

SAGA Development була створена в 2016 році під назвою Riverside Development. Компанія реал...

Інформація про забудовника

Компанія Seven Hills є структурною складовою міжнародної девелоперської групи Scorpio Real Estate Group, відомої на світовому ринку комерційної нерухомості завдяки успішно реалізованим проектам в країнах центральної та східної Європи. Scorpio Real Estate Group входить до складу інвестиційної групи компаній BSG Group, діяльність якої здійснюється відразу в декількох напрямках. У портфелі групи - більш 12,8 мільйона квадратних метрів житлової та комерційної площі в світових столицях.


Реалізо...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →