Нерухомість від забудовників

Забудовники Києва і України

Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія "Inka Constructions" була утворена завдяки злиттю активів ТОВ «Інвестиційний Союз» (Україна) та Компанії «Karaca Yapi» (Туреччина). «Karaca Yapi» здійснила більше 150 проектів як в Туреччині, так і в інших країнах. Виконуючи функції Генерального підрядника, Компанія "Inka Constructions" комплексно підходить до виконання робіт та здійснює весь спектр послуг: від розробки концепції та проектування, до здачі об'єкта «під ключ».

"Inka Co...

Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Luxury Square
Інформація про забудовника

Kadium Development це – будівельно-девелоперська компанія, експерт у сфері проектування, будівництва та обслуговування житлових комплексів європейської якості. Наша команда - професіонали у галузі девелопмента житлового будівництва. Головна мета команди це - створення особливих проектів, які відповідають сучасним потребам ринку та поєднують всі аспекти комфортного сучасного середовища для проживання.

До складу...

Комплекси забудовника 3V Volkova White Tower
Інформація про забудовника

Компанія, в якій беззмінний лідер, творець та ідеолог - Аднан Ківан - першим і єдиним надав свої персональні гарантії. Компанія, якій немає рівних в якості і термінах будівництва. На даний момент інвестиційно-будівельна компанія неймовірними темпами зводить 779000 квадратних метрів на півдні України, серед яких - житлові комплекси, клубні будинки, котеджні селища, торговельні та бізнес -центри, готельні комплекси, які будуть здані в найбл...

Інформація про забудовника

Компанія Капітель здійснює свою діяльність на ринку ремонтно-будівельних послуг більше дев’яти років. Ми – дружній молодий колектив професіоналів, який з впевненістю проектує та втілює в життя найсміливіші архітектурні та дизайнерські рішення. Сотні задоволених клієнтів, реалізованих об’єктів та роки досвіду в оздоблені інтер’єрів дали змогу нам спроектувати сучасне та комфортне для життя житло, в якому прораховано все до найдрібніших д...

Комплекси забудовника Капітель с.Солонка
Інформація про забудовника

"KARAD" - девелопер, що спеціалізується на житловій та комерційній нерухомості.

"KARAD" пропонує комплексні рішення в області нерухомості для покупців, продавців, інвесторів. Збалансований портфель проектів дозволяє компанії пропонувати покупцям і інвесторам широкий вибір житла різних цінових характеристик і в різній стадії готовності - і таким чином акумулювати максимальний обсяг наявного на ринку попиту.

...

Комплекси забудовника Козацький гай
Інформація про забудовника

KyivBudDevelopment- це команда фахівців, які об'єдналися для реалізації сучасних, європейських об'єктів нерухомості.

Ми з натхненням європейською культурою і способом життя. Наша будівельна компанія - це свіжий подих серед маси забудовників.

Ми впевнені, що життя в мегаполісі може бути якісною, екологічної та наповненою натхненням і творчістю.

Інформація про забудовника

Kiev Development Group (KDG) - українська девелоперська компанія, інтереси якої зосереджені на ринку житлової нерухомості столиці. Основне завдання компанії - максимально капіталізувати девелоперський проект, який задовольнить інтереси всіх учасників ринку. Інвестори, які купили житло на стадії будівництва отримають ліквідну нерухомість з метою примноження капіталу, мешканці будинку отримають твердий актив, а компанія правильний фінансовий результат від інвестицій.

Ос...

Комплекси забудовника Бруклін
Інформація про забудовника

Поєднуючи кращі інженерні та технічні рішення, команда «Lev Development» створює унікальні об’єкти сучасного житла у європейському місті.

Проекти «Lev Development» неодноразово отримували справжнє визнання у професійному середовищі. Серед нагород компанії: «Золотий Лев» від журналу РІА Львів за інноваційний проект житлового комплексу «SHUTTLE», в якому запроваджено прогресивні технології енергозбереження та безпеки.

Бездоганна репутація усіх о...

Інформація про забудовника

Компанія Linevich Group - це великий забудовник будинків-дуплексів, а також сучасних багатоквартирних будинків у кращих і найбільш привабливих містах, що знаходяться неподалік від столиці.

Компанія Linevich Group володіє десятирічним досвідом роботи в галузі будівництва будинків. Такий величезний часовий період, протягом якого зводилися унікальні та доступні багатоквартирні будинки, дозволив нам сьогодні заслужити репутацію до...

Комплекси забудовника Версаль парк Гранд Бурже
Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Мельник» була створена в місті Івано-Франківську 15 липня 2010 року.

Придбання нового житла – це одна з найважливіших подій в житті кожної сім’ї. Нове житло – це не тільки ваші фінансові вкладення, а й емоційні інвестиції. З новою квартирою ви отримуєте безліч нових можливостей. Будівельна компанія "Мельник" хоче розділити з вами вашу радість, і зробить все для того, щоб...

Інформація про забудовника

MARSHAL development є досвідченою інвестиційно-будівельною компанією в Харкові.Ми будуємо з метою перевершити очікування наших клієнтів з безпеки, якості, функціональності і естетики, а головне надаємо комфортне житло, яке витримує випробування часом.

Висококваліфіковані і досвідчені фахівці нададуть вам оптимальні варіанти вирішення житлового питання.З радістю нададуть будь-якого виду консультації з питань нерухомості.Перші адаптуємося до юридичн...

Комплекси забудовника Маршал
Інформація про забудовника

"Max Art DG" - одна з провідних девелоперських компаній України, яка здійснює інвестиційно-будівельну діяльність у всіх сегментах житлової нерухомості: від доступного житла до преміум класу.

Проекти групи компаній «Max Art DG» реалізуються на території України вже протягом 16 років. Наша команда спеціалізується на будівництві сучасних житлових комплексів та комерційних приміщень, тому наш успіх визначається великою кількістю покупців, які завдяки нам знайшли не тіль...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →