Нерухомість від забудовників

Забудовники Києва і України

Інформація про забудовника

Etalon House - будівельна компанія, що займається втіленням комплексних рішень в галузі нерухомості. За плечима більше 12 років досвіду на українському ринку. За цей час було реалізовано понад 50 великих проектів різної складності, відбулося становлення іміджу компанії та формування цінностей.

В основу бізнес моделі покладена максимальна орієнтація на клієнта та побудова довгострокових відносин за рахунок відмінного кінцевого резуль...

Комплекси забудовника Роланд
Інформація про забудовника

EuroCity Development компанія яка будує в Чернівецькій та Київській областях України

Компанія будеє свою філософію розвитку на європейських стандартах

Ми використовуємо сучасні технології при будівництві.

Комплекси забудовника Timberville
Інформація про забудовника

Будівельно-інвестиційна група Evrodim.com - компанія, яка здійснює діяльність в галузі проектування та будівництва котеджів і заміських будинків у Києві та Київській області з 2005 року.

Сьогодні нашим клієнтам надається можливість купити будинок, котедж з ділянкою землі або таун-хаус в Київській області за доступною ціною.

Ми вико...

Інформація про забудовника

FD group – інвестиційно девелоперська компанія, яка реалізує проекти житлової та комерційної забудови.

FD group здійснює управління проектами нерухомості, забезпечуючи увесь цикл їх розвитку: від землевідведення до будівництва, від архітектурної ідеї до передачі ключів власнику квартири.

Наша потужна команда професіоналів створила ефективну структуру управління проектами, яка гарантує якість та чіткі сроки їх реалізації. Завдяки якісному формуванню внутрішньої організації і ці...

Комплекси забудовника Стирська вежа
Інформація про забудовника

Компанія "Gazda" працює на ринку вже понад п'ять років. Від моменту свого створення фірма змінилася, перетворившись з невеликого підприємства у багатопрофільну компанію. Сьогодні «Gazda» - це понад 100 кваліфікованих працівників, команда згуртованих спільною ідеєю спеціалістів, які забезпечують якісну реалізацію планів та проектів підприємства.    

Одним із пріоритетних завдань компанії є зведення спору...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія GEOS (на ринку України з 2004 року) реалізує найрізноманітніші проекти в будівництві житлових і офісних комплексів, промислових і комерційних об'єктів.

Тільки за 2014 було побудовано більше 300 тисяч квадратних метрів житла. На сьогоднішній день повністю реалізовані такі проекти, як клубний будинок преміум-класу Chelsea Tower, житловий комплекс бізнес-класу Avenue 14-16.

В даний час на різних стадіях буді...

Інформація про забудовника

Корпорація Global — це сучасні будівельні рішення, які базуються на принципах якості, раціональності та надійності. Ми співпрацюємо з українськими й іноземними інвесторами, що поділяють наші цінності та цілі.Основна мета Global — забезпечення українських сімей доступним житлом європейського рівня. Станом на сьогодні корпорація зводить 24 житлових комплекси у центральній та західній Україні.Швидкість будівництва Global...

Інформація про забудовника

Global Development - це знак високої якості, представлений не тільки девелоперським напрямком, а й будівельною компанією з більш ніж 50-ти річним досвідом здійснення підрядних робіт у будівництві. Global Development має всі необхідні будівельні ліцензії, власний парк будівельної техніки та висококваліфікований персонал. це дозволяє на 90% забезпечити процес будівництва власними силами, а також здійснювати постійний контроль якості і термінів виконання будівельних робіт на в...

Комплекси забудовника Атріум
Інформація про забудовника

Молода компанія, що активно розвивається, вже встигла завоювати неабиякий авторитет на ринку новобудови Ірпеня, розпочавши будівництво житлового комплексу бізнес-класу "Центральний" в самому центрі міста. 

На сьогодні в ЖК "Центральний" зведений один 10-поверховий будинок вищої якості на 4 секції та відкрито продаж готових квартир з документами.

Принцип забудовн...

Комплекси забудовника Центральний-II
Інформація про забудовника

Засновником є Швейцарська компанія Intelligent Development PLC Основні акціонери компанії вихідці з B2B бізнесу, українські іммігранти і іноземці мають досвід роботи на українських ринках.

Інформація про забудовника

В інвестиційно-будівельній компанії "ІН-БІЛД" ми знаємо, що будинок складається з більш, ніж просто "квадратний метр". Це маленькі деталі, які зібралися разом, щоб перетворитись в затишну оселю. Ми прагнемо до балансу між ціною і якістю наданого житла.

Світ у нашій компанії обертається навколо проектування та будівництва чудових об'єктів. Ми працюємо швидко, але не поспішаючи. Якісно, ​​але не дорого.

...

Комплекси забудовника Сяйво Сяйво 2
Інформація про забудовника

Інвестиційно-будівельна компанія "Inka Constructions" була утворена завдяки злиттю активів ТОВ «Інвестиційний Союз» (Україна) та Компанії «Karaca Yapi» (Туреччина). «Karaca Yapi» здійснила більше 150 проектів як в Туреччині, так і в інших країнах. Виконуючи функції Генерального підрядника, Компанія "Inka Constructions" комплексно підходить до виконання робіт та здійснює весь спектр послуг: від розробки концепції та проектування, до здачі об'єкта «під ключ».

"Inka Co...

Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Luxury Square
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →