Нерухомість від забудовників

Забудовники Києва і України

Інформація про забудовника

Забудовнки житлового комплекса "4 Сезони".

Комплекси забудовника 4 Сезони
Інформація про забудовника

ТОВ «Центрбуд» - українська будівельна компанія, яка розвивається стрімкими темпами. Спеціалізується на проведенні промислового і цивільного будівництва, а також розробці будівельних проектів, наданні послуг з консалтингу та інжинірингу.

Інформація про забудовника

ТОВ БК Вікторія - це будівельна компанія, яка займається будівництвом багатоквартирних та індивідуальних житлових будинків.

Комплекси забудовника Карпатське
Інформація про забудовника

ДК «Рентайм Девелопмент» - Єволюція якості та комфорта

ДК «Рентайм девелопмент» - девелоперська компанія, що займається управлінням процесу як створення нового об'єкту нерухомості, так реконструкцією або ж зміною існуючого.

«Development» - «Розвиток» є одним з головних принципів роботи компанії «Рентайм девелопмент», ми розвиваємося не лише технологічно, але і розвиваємо стосунки між компанією і клієнтами. Ми цінуємо ...

Комплекси забудовника Болгарський
Інформація про забудовника

Комплекси забудовника Софія Київська
Інформація про забудовника

...

Комплекси забудовника Таунхаус "Затишний" Таунхаус №1
Інформація про забудовника

Основним напрямком діяльності компанії є будівництво житлових багатоповерхових будинків, офісних центрів, торгово-розважальних центрів, спортивних комплексів, сучасних проектних будівель високотехнологічного промислового призначення. На сьогоднішній день ми маємо 20 річний досвід управління нерухомістю: створення концепцій, проектування, будівництво і експлуатації бізнес-центрів класу «А», торгово-розважальних комплексів преміум-сегмента і житлової нерухо...

Комплекси забудовника Героїв Крут, 60 Продольна
Інформація про забудовника

З початку 2011 року, під міжнародним керівництвом, ми сформували міцну місцеву команду з консультантів, архітекторів та інженерів, а також інших професіоналів.

ТПФ Україна працює під управлінням бельгійського виконавчого директора, який є зв'язком з іншими офісами TPF в Європі та світі, а також щотижня знаходиться в Україні і втілює перевірений західноєвропейський спосіб ведення бізнесу. З жовтня 2012 наша команда була посилена ...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія "Траян" сьогодні є одною з найбільш успішних будівельних компаній в м. Івано-Франківську. На ринку нерухомості свою діяльність веде вже понад 20 років.

Всі будинки, збудовані нами, відрізняються високим рівнем виконаних робіт. Ми гарантуємо Вам бездоганну якість житла, адже в роботі використовуються тільки матеріали європейського зразка, будівництвом займаються висококласні

...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія Трембіта пропонує зблоковані будинки з власною земельною ділянкою в мальовничому селі Ременів, біля озер. В будиноки заведені всі комунікації. Встановлено лічильники газу, води і світла. Централізоване водопостачання і центральна каналізація для кожного містечка. Готова інфраструктура: школа, дитячий садок, магазини.

Близьке розташування до траси дозволить Вам за 17 хвилини маршруткою добратись до Львова, власним авто - швидше.

Є м...

Комплекси забудовника Лемберг Ременів
Інформація про забудовника

Трест «Бориспільсільбуд» був створений для будівництва об’єктів у Бориспільському, Баришівському, Яготинському, Згурівському районах і місті Києві наказом Міністерства сільського будівництва України 1 березня 1971 року. До складу тресту на той час увійшли ПМК-10, ПМК-11, ПМК-12, ПМК-13, ПМК-14, ПМК-15, ПМК-504 і ПМК-530.

Трест збудував у Борисполі дитячі садки «Сонечко» і «Веселка», базу відпочинк...

Інформація про забудовника

3 млн. кв.м. житла побудовано трестом з моменту заснування. 79 реалізованих проектів в ринкових умовах. Працюємо для харків'ян вже 63 роки.

Найбільшою будівельною організацією міста введено в дію більше 3 мільйонів квадратних метрів житла, 67 магазинів, 5 універсамів, 2 критих ринків, 37 шкіл, 6 комплексів професійно - технічних училищ, 82 дитячих садочків, а також навчальні комплекси Харківського національного університету внутрішніх...

Інформація про забудовника

Будівельна компанія «Українські Будівельні Системи» - це багаторічний досвід роботи на ринку нерухомості Волинської області та України загалом. Компанія «УБС» об’єднала колектив професіоналів-однодумців, метою якого є забезпечити українців сучасним якісним житлом, яке відповідає усім міжнародним нормам будівництва і надає нашим клієнтам нову якість життя.

Проекти компанії УБС розташовані в Луцьку, Києві та Київській області. В Луцьку компанія одн...

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →