Нерухомість від забудовників

R-building

Поштова адреса м. Буча, вул. Шевченка, 26-В
Контактні телефони (067) 623 65 08
Контактний mail sale@mlstate.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника R-building

R-Building - провідний девелопер Бучі регіону, що працює на ринку з 2012 року. Краща візитка для забудовника - це готові і заселені дома. Про компанію R-building красномовніше за слова говорять ЖК "Амур", ЖК "Яснополянський" і "Міленіум Сіті". В самому серці Бучі був побудований ЖК "Амур" з оригінальним дизайном і плануванням. 
Наступний проект R-building - ЖК "Яснополянський" був побудований і заселений в 2016 році. А в 2017 році завершено масштабний проект - ЖК "Міленіум Сіті" - на сьогоднішній день заселений на 99%.

Кожен з цих комплексів свідчить про надійність і сумлінність забудовника. Якщо запитати, де в Бучі жити краще, то в список обов'язково потраплять наші житлові комплекси. Адже ми використовуємо якісні будівельні матеріали, створюємо комфорт, здаємо об'єкти вчасно вже з підключеними і робочими комунікаціями.

R-building дотримується активної соціальної позиції, постійно бере участь у вирішенні гострих соціальних питань. За фінансової підтримки компанії було розпочато будівництво дороги, нового корпусу загальноосвітньої школи №3 і відкрито Станцію очищення і знезалізнення води м. Буча.

Також R-building відзначена престижними нагородами та преміями в сфері будівництва. У 2016 році забудовник став лауреатом премії "Український будівельний Олімп" в номінації "Розумна ціна за розумне якість" в рамках реалізації масштабного будівельного проекту в м Буча - ЖК "Міленіум Сіті"

Житлові комплекси R-building

Новини забудовника

24
листопад
2020
29
вересень
2020
03
вересень
2020

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →