Нерухомість від забудовників

Луцький домобудівельний комбінат

Поштова адреса м. Луцьк, вул. Індустріальна, 4 (головний офіс), вул. Чорновола, 24 (відділ продажу)
Контактні телефони (0332) 786342, 066 0897418
Контактний mail lutsk.dbk@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Волинська

Опис забудовника Луцький домобудівельний комбінат

ПРО КОМПАНІЮ

«Луцький домобудівельний комбінат» - провідна будівельна компанія, яку знають не лише у Луцьку, а й за межами області.

Забудовник, про якого з впевненістю можна сказати, що 35 років досвіду – це 35 років гарантії на ринку, це 35 років розвитку і 35 років довіри. Про це свідчать десятки реалізованих проектів та понад тисячу волинських сімей, що стали клієнтами ЛДБК. Будівельна компанія на сьогодні не просто втілює в життя «інноваційні рішення», а реалізує надійні та якісні проекти нового покоління, враховуючи сучасні європейські тенденції в галузі будівництва.

Об’єкти від ПрАТ «Луцький домобудівельний комбінат» – це сучасне комфортне житло, зведене за передовими будівельними та енергозберігаючими технологіями у найкращих районах міста Луцька.
Працівники ЛДБК, враховуючи попит та потреби ринку вже сформували мають власне оригінальне бачення сучасної новобудови у місті Луцьку. Тож вони з впевненістю пропонують: ДОСВІД+СУЧАСНІ ІНОВАЦІЇ = концептуально новий світ.

Наша команда професіоналів будівельної галузі обов'язково при виборі місця розташування та проекту новобудови заздалегідь враховує усі моменти, аби максимально задовольняти інтереси майбутніх мешканців. Доступність побутового обслуговування та соціальної сфери дуже важливий аспект комфортного життя. Саме тому, фахівці «Луцького домобудівельного комбінату» заздалегідь планують розташування магазинів, аптек чи перукарень в межах доступності, а за потреби – передбачають їх розташування на перших поверхах новобудов .Школи, садочки, торгові центри також завжди поруч. Разом з тим, ЛДБК наперед продумує і транспортну доступність. Це зокрема стосується максимального наближення до основних гілок руху громадського транспорту, а кожна новобудова має окрему внутрішню схему руху транспорту та передбачені зони для паркування автомобілів.

А ще - кожен житловий комплекс від ЛДБК має розвинену та продуману інфраструктуру. Для цього, поруч з новобудовами ми облаштовуємо відкриті зони громадського простору – дитячі майданчики за віковими групами, відпочинкові зелені зони , спортивні сектори та місця для вигулу собак. Тому, життя у новобудовах від Луцького домобудівельного комбінату – це й можливість комфортного дозвілля.

Щодо планування, то для ЛДБК це ще один з найвагоміших аспектів. Фахівці компанії при підготовці до будівництва чергового об’єкту розглядають десятки варіантів проектування. Спираючись на майже 35 річний власний досвід, попит на ринку та потреби споживачів, кожен проект новобудови стає унікальним. І унікальність цього не в двоповерхових пентхаусах елітного планування, а в простоті, комфорті та доступності. Оптимальне розташування кожного квадратного метру в поєднанні з раціональним використанням простору та зонуванням – забезпечить мешканцям комфортне життя.

Комфорт + якість + гарантії = виправдана ціна

Команда будівельної компанії знає, як знайти оптимальне рішення, яке враховуватиме і комфортність, і якість, і ціну.

Професіоналізм, раціональність та практичність дозволяє нашій команді зводити житлові комплекси нового покоління, які не порушують унікальності архітектурного стилю міста, а планування квартир є концептуально цілісними і комфортними для майбутніх мешканців.

Житлові комплекси Луцький домобудівельний комбінат

Новини забудовника

18
грудень
2019
09
грудень
2019
12
листопад
2019

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Гарячі пропозиції
Популярні забудовники Каталог забудовників →