Нерухомість від забудовників

Познякижилбуд

Поштова адреса Україна, м. Київ, бульвар Лесі Українки, 30В
Контактні телефони (044) 499-22-72
Контактний mail client@pjs.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника Познякижилбуд

Рік заснування Компанії - 1996

Корпорація «Познякижилбуд» спеціалізується на зведенні елітних житлових комплексів з об'єктами соціальної інфраструктури та офісних центрів

За більш ніж 15 річну історію роботи Корпорація «Познякижилбуд» побудувала та ввела в експлуатацію будівлі площею більше 1000000 кв.м.

Корпорація «Познякижилбуд» першою з будівельних компаній застосувала в Україні монолітно-каркасну технологію будівництва.

У 2004 році корпорація «Познякижилбуд» пройшла сертифікацію за міжнародними стандартами і підтверджує її, щорічно проходячи зовнішній аудит. Завдяки професіоналізму та науковому підходу корпорація першою з українських будівельний компаній впровадила інтегровану систему управління якістю. «Познякижилбуд» - єдина будівельна компанія в Україні, сертифікована за всіма трьома міжнародними стандартами: ISO9001: 2D00, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:1999.

Сертифікація свідчить про те, що всі будівельні роботи виконуються в чіткій відповідності з міжнародними стандартами якості, згідно з загальносвітовим нормам і вимогам у сфері виробничої та екологічної безпеки.

Постійно удосконалюючи технологію виробництва, корпорація «Познякижлбуд» впроваджує сучасні підходи до проектування і будівництва житлових комплексів підвищеної комфортності.

Використання високоякісних матеріалів та прогресивних технологій поклало початок реалізації програми «Теплий дім», яка має оптимізовані енергозберігаючи та звукоізоляційні характеристики.

Житлові комплекси Познякижилбуд

Новини забудовника

26
серпень
2020
04
січень
2019
18
квітень
2017

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →