Нерухомість від забудовників

Південна будівельна група компаній

Поштова адреса м. Одеса, Воронцовський пров., 6
Контактні телефони (048) 725-05-16
Контактний mail office@odessadom.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Одеська

Опис забудовника Південна будівельна група компаній

Південна будівельна група компаній була створена в 2002 році в Одесі. До її складу увійшли одинадцять підприємств, що займаються багатоповерховим будівництвом і будівництвом котеджного житла, рекламою та інноваціями .   

«Південна будівельна група компаній» здійснила реконструкцію Одеської кіностудії ім. Довженка та будівництво «Одеського реабілітаційного центру» для дітей-інвалідів ім. Януша Корчака, «Одеського опікового центру» за участю посольства США, будівництво фабрики побутового обслуговування «АКВАТЕХ», а також інших значущих об'єктів.   

Результатом їх реалізації стало безліч нагород і номінацій, серед яких слід виділити диплом Всеукраїнського рейтингу «Асамблеї ділових кіл України», а також нагороду «Краще котеджне селище 2005» в номінації «Будівництво» у рейтингу «Кращі підприємства України». Журнал «Комерсант» у травні 2008 р. назвав проект котеджного містечка «Зелений Мис» кращим в області будівництва котеджних містечок. Проект компанії «Італійський квартал» переміг у номінації «Кращий таунхаус року» в он-лайн голосуванні на порталі заміської та зарубіжної нерухомості проведеної Консалтингової компанією «РеалЕкспо» в лютому 2012 р.

Житлові комплекси Південна будівельна група компаній

Новини забудовника

28
лютий
2015
Акція завершена
11
лютий
2015
Акція завершена

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →