Нерухомість від забудовників

Перспектива ресурс

Поштова адреса 46000, м. Тернопіль, вулиця Бережанська, 10/76
Контактні телефони (068) 935-69-97
Контактний mail p.resource@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Тернопільська

Опис забудовника Перспектива ресурс

ТзОВ "Перспектива ресурс" засновано у 2014 році у місті Тернополі в результаті об’єднання двох юридично самостійних підприємств ПП “Водвуд” та МП “Темес”.

Дані підприємства мають багаторічний досвід роботи в галузі житлового будівництва. Результатом діяльності цих підприємств стало зведення 10-ти житлових будинків (ПП “Водвуд” у якості генерального підрядника), газифікація та водопостачання об’єктів соціального призначення, зокрема понад 20-ти шкіл, лікарень, дошкільних навчальних закладів, а також відділень “Укрпошти” та житлових багатоквартирних будинків (МП “Темес”).

ТзОВ "Перспектива ресурс" спеціалізується на створенні проектів, що передбачають будівництво комфортної, бездоганної з точки зору архітектурних і конструктивних рішень інфраструктури житлових комплексів, застосування сучасних та максимально екологічних будівельних інженерних систем, технологій та матеріалів.

Головна мета нашої команди – максимальне задоволення потреб клієнта, якісна робота, вчасне виконання усіх своїх зобов’язань та оптимальне ціноутворення.

Житлові комплекси Перспектива ресурс

Новини забудовника

18
липень
2017
09
лютий
2017

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →