Нерухомість від забудовників

Орлан Інвест Груп

Поштова адреса м.Ірпінь, вул. Суворова, 5а
Контактні телефони (044) 364-30-77
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника Орлан Інвест Груп

ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – будівельно-інвестиційна компанія, яка здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт від складання проекту до здачі в експлуатацію. Будівництво об’єктів проводиться на високому професійному рівні, у повній відповідності з проектом і договірними зобов’язаннями.

Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – це передові технології, найкращі матеріали, власний контроль якості і все це за прийнятною ціною і в розумні терміни.

Саме ЯКІСТЬ наданих послуг – основна характеристика нашої діяльності. Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП ставить своєю метою надати клієнтові кращий сервіс з будівництва, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного свого замовника.

Команда нашої будівельної компанії складається з кваліфікованих фахівців: архітекторів, дизайнерів, будівельників і менеджерів, кожен з яких знає свою справу на 100% і готовий відповісти на всі Ваші запитання. Ми професіонали і не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору, жорстко контролюються і виконуються.

Житлові комплекси Орлан Інвест Груп

Новини забудовника

03
січень
2017
03
січень
2017
03
січень
2017

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Гарячі пропозиції
Додати в закладки
Браузера