Нерухомість від забудовників

Орлан Інвест Груп

Поштова адреса с. Романівка, вул. Донецька, 2 а
Контактні телефони (097) 601-47-77, (095) 601-47-77, (093) 601-47-77
Контактний mail admin@orlaninvest.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника Орлан Інвест Груп

Те, що європейська якість життя - не така вже й захмарна мрія для українців, на практиці доводить будівельно-інвестиційна компанія Орлан Інвест-Груп. Зведено компанією житло - без перебільшення європейське. Це житло, в якому хочеться ЖИТИ. За весь час перебування на будівельному ринку фірма завоювала довіру жителів міста. Серед безликих радянських багатоповерхівок і навіть сучасних стихійно "" наліплених "" будівель Ірпеня, будинки від будівельної компанії Орлан Інвест-Груп мають неповторний архітектурний стиль.

Компанія Орлан Інвест-Груп - це передові технології, найкращі матеріали, власний контроль якості і все це за прийнятною ціною і в розумні терміни.

Саме ЯКІСТЬ послуг, що надаються - основна характеристика нашої діяльності. Компанія Орлан Інвест-Груп ставить собі за мету надати клієнту кращий сервіс по будівництву, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного свого замовника.

Команда нашої будівельної компанії складається з кваліфікованих фахівців: архітекторів, дизайнерів, будівельників і менеджерів, кожен з яких знає свою справу на 100% і готовий відповісти на всі Ваші запитання. Ми професіонали і не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору, жорстко контролюються і виконуються.

Житлові комплекси Орлан Інвест Груп

Новини забудовника

19
липень
2019
Акція завершена
19
липень
2019
Акція завершена
14
лютий
2019
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →