Нерухомість від забудовників

Нові Метри (Ірпінь)

Поштова адреса м. Ірпінь, вул. Зої Алієвої, 37
Контактні телефони (067) 350-56-57, (093) 003-32-23
Контактний mail office@novimetry.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київська

Опис забудовника Нові Метри (Ірпінь)

«Нові метри» - цілеспрямована компанія, що динамічно розвивається, працює на ринку нерухомості Ірпінського регіону з 2006 року (з 2010 року - як забудовник).

Невеликі на даний момент обсяги будівництва дозволяють віддати всі сили компанії на якість об'єктів і оперативність закінчення будівництва (не більше 1 року). Основні об'єкти будівництва компанії - це житлові цегельні будинки в Ірпені, переважно на 4-5 поверхів з 1-но і 2-х кімнатними квартирами поліпшеного планування, з автономним опаленням та паркуванням.

Як забудовник, ми дбаємо про свою репутацію і використовуємо передові технології і будівельні матеріали високої якості, які закуповуються у провідних виробників. Компанія кваліфіковано здійснює повний цикл житлового будівництва: відвід земельної ділянки, розробка з твердженням проектно-кошторисної документації, укладання договорів з підрядниками і постачальниками, будівельні та оздоблювальні роботи, продаж житлових приміщень. Саме матеріали і високопрофесійна робота співробітників гарантують своєчасне і якісне виконання робіт на будь-якому об'єкті будівництва компанії.

Житлові комплекси Нові Метри (Ірпінь)

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →