Нерухомість від забудовників

МЖК Оболонь

Поштова адреса м. Київ, пр-кт Героїв Сталінграда, 12-К
Контактні телефони (044) 414-86-97
Контактний mail office@mgkobolon.kiev.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника МЖК Оболонь

Компанія «Молодіжний житловий комплекс (МЖК) «Оболонь» була створена у 1988 році рішенням районного комітету комсомолу Мінського (нині Оболонского) району міста Києва. На той час участь вбудівництві молодіжного житлового комплексу могли взяти лише кращі з кращих працівників підприємств району, яких відбирав районнийкомітет комсомолу. Згодом частина цих молодих людей і склала основу сьогоднішньої будівельної компанії.

Першим об’єктом, який збудувала компанія, став житловий будинок по проспекту Героїв Сталінграда, 14-Б на Оболоні. На будівництво цього будинку кошти виділяли підприємства Мінського району. З 1991 року в розпал будівництва фінансування було припинено через відсутність коштів. Аби врятувати розпочатий проект, саме тоді зародилась комерційна направленість діяльності компанії. Під час гіперінфляції 1992-1994 років вперше в місті Києві були залучені кошти приватних осіб для фінансування будівництва житлових будинків. Упродовж свого існування МЖК «Оболонь» співпрацює з Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву.

У 1996 році за ініціативою учасників молодіжного житлового комплексу «Оболонь», комплекс був реорганізований у закрите акціонерне товариство «МЖК»Оболонь» - будівельну компанію, котра за 20 років перетворилась на будівельний холдингповного циклу. Нині в компанії працює понад 1000 співробітників. Структура компанії досить розгалужена, вона має низкудочірніх та суміжних підприємств.

Під керівництвом її першого Президента, Заслуженого будівельника України Антонова Василя Івановича, який очолював ЗАТ «МЖК» Оболонь» з 1992 по 2010 роки, компанія побудувала загалом 550 000 кв.м житла та об’єктів соціальної сфери.У 2010 році компанія змінила організаційно-правову форму. Відбулися зміни і у керівництві компанії. Нині ТОВ «МЖК «Оболонь» очолює Антонов Олександр Іванович. Незмінними є високий професіоналізм та традиції компанії. МЖК «Оболонь» – підприємство, що динамічно розвивається і може виступати в ролі генпідрядника, інвестора, замовника, субпідрядника.

Компанія будує комфортні будинки, що відповідають усім сучасним вимогам - цегельні будинки з поліпшеним індивідуальним плануванням, монолітно-каркасні будинки з навісними вентильованими фасадами.Використання саме таких фасадів дозволилополіпшити теплотехнічні характеристики будинківі дало можливість застосовувати сучасніоздоблювальні матеріали.

Житлові комплекси МЖК Оболонь

Новини забудовника

27
грудень
2017
12
червень
2017
09
грудень
2016

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →