Нерухомість від забудовників

МЖК Експрес 24

Поштова адреса м. Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 58
Контактні телефони (342) 77-60-27, 77-77-50
Контактний mail mgk.if.ua@yandex.ua
Сайт
Регіони діяльності Івано-Франківська

Опис забудовника МЖК Експрес 24

МЖК Експрес 24 була заснована у 1996 році. Від самого початку становлення та формування компанії відбувалось на основі довготривалої стратегії розвитку, мета якої − надання повного комплексу послуг генерального підрядника, забудовника та інвестора під час будівництва об’єктів житлової, промислової, соціальної та комерційної нерухомості, а також вихід компанії на загальноукраїнський ринок житла.

Поєднання дієвої моделі управління та наукомістких проектно-конструкторських технологічних рішень надало компанії «МЖК Експрес-24» можливість закріпити свої позиції на регіональному та національному ринках послуг генерального підрядчика та забудовника. «МЖК Експрес-24» також має всі необхідні ресурси для налагодження продуктивних партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними промисловими групами, а також компаніями середнього та малого бізнесу України.

В портфелі компанії кілька десятків реалізованих проектів та більше 100 тисяч кв.м. житла, введеного в експлуатацію.  

У скарбниці компанії також грамоти, нагороди та подяки від Івано-Франківської ОДА та Івано-Франківської обласної ради, міського голови Івано-Франківська, Івано-Франківської Єпархії та Архієпископа Івано-Франківського і Галицького, Всеукраїнської асоціації «УКРМОЛОДЬЖИТЛО», Благодійного християнського фонду «Солідарність» та ін. На сьогодні підприємство бере активну участь у проектах реконструкції та будівництва житлових будинків в Івано-Франківській області − у Калуші, Городенці, смт. Богородчанах.

Житлові комплекси МЖК Експрес 24

Новини забудовника

05
червень
2019
05
червень
2019
27
березень
2018

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Інформаційний партнер в регіоні
Популярні забудовники Каталог забудовників →