Нерухомість від забудовників

MEGALINE

Поштова адреса Київ, вул. Мечникова 2, БЦ
Контактні телефони (044) 494-32-84
Контактний mail info@megaline.in.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника MEGALINE

Будівельний концерн ТОВ «Мегалайн» працює з 1995 року на ринку будівельних послуг без перерв діяльності. Напрямок діяльності концерну MEGALINE - будівництво об'єктів нерухомості європейського рівня, що підтверджується наявністю стандарту якості ISO 9001 та будівельними ліцензіями на роботи по всій території України.

Концерн MEGALINE спеціалізується на будівництві комерційної, промислової, житлової нерухомості, а також на реставрації об'єктів. Застосовуються технології монолітно-каркасного, збірно-залізобетонного, цегляного, каркасного (БМЗ) будівництва об'єктів.

Портфоліо будівельного концерну MEGALINE налічує більше 50 побудованих об'єктів нерухомості, серед яких торгово-розважальні комплекси, бізнес-центри, готелі, холодильні та складські комплекси, заводи, цехи, паркінги, об'єкти реставрації.

В активах Концерну: власний завод з виготовлення металоконструкцій, деревообробний цех, цех з виробництва металопластикових вікон. Також у власності Концерну автопарк будівельної важкої спецтехніки (більше 70 спецмашин), цехи його ремонту та спеціалізовані складські приміщення.


Над масштабними проектами будівельного концерну MEGALINE працюють більше 1000 чоловік. У складі Концерну знаходиться 15 департаментів, серед яких проектний департамент, департамент з управління проектами, департаменти спецробіт і механізації.

При виконанні генпідрядних робіт будівельний концерн MEGALINE бере на себе відповідальність за бюджет і терміни будівництва, здачу об'єкта «під ключ», що підтверджують Портфоліо та Рекомендації концерну MEGALINE.

Житлові комплекси MEGALINE

Новини забудовника

21
вересень
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Гарячі пропозиції
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера