Нерухомість від забудовників

MAX ART Development

Поштова адреса Київ, вул. Верхниій вал, 4В
Контактні телефони +38 044 359-05-58
Контактний mail office.foresttown@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Київська, Чернівецька

Опис забудовника MAX ART Development

"Max Art DG" - одна з провідних девелоперських компаній України, яка здійснює інвестиційно-будівельну діяльність у всіх сегментах житлової нерухомості: від доступного житла до преміум класу.

Проекти групи компаній «Max Art DG» реалізуються на території України вже протягом 16 років. Наша команда спеціалізується на будівництві сучасних житлових комплексів та комерційних приміщень, тому наш успіх визначається великою кількістю покупців, які завдяки нам знайшли не тільки житло своєї мрії, але і змогли організувати свій бізнес.

Проект кожного нового об'єкта "Max Art DG" розробляють кращі фахівці галузі, концепція яких перемагає в тендері компанії забудовника. В результаті, ми втілюємо в життя ідеї як кращих українських архітекторів, так і амбітних представників ближнього зарубіжжя. Спираючись на великий і успішний досвід реалізованих проектів забудовника, командою архітекторів і проектувальників обрані найкращі матеріали та сучасні технології будівельної галузі, що дозволяє компанії пропонувати широкий вибір житла в різних цінових категоріях і на різній стадії готовності. На сьогоднішній день інвестиційний портфель компанії на різних етапах будівництва і проектування складає близько 900 000 м2 житла і комерційної нерухомості.

Впровадження інноваційних ідей простежується в кожній деталі проектів: вдале місце розташування, детально продумані зручні планування квартир, успішне поєднання проектних рішень. Кожен крок наших фахівців зважений і спрямований на виконання головної місії компанії - Дарувати людям любов, тепло і затишне життя в рідному домі.

Найвищі стандарти якості, своєчасність виконання будівельних зобов'язань, позитивна історія співпраці з усіма партнерами і підрядними організаціями, великий досвід, професіоналізм і висока кваліфікація співробітників компанії сприяє реалізації проектів різного типу та складності. Кожен з побудованих компанією об'єктів є унікальним за своєю архітектурою, наповненням і відповідає європейським стандартам високого рівня життя.

Житлові комплекси MAX ART Development

Київська

Новини забудовника

06
березень
2018
Акція завершена
21
грудень
2017
Акція завершена
20
грудень
2017

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →