Нерухомість від забудовників

Конком

Поштова адреса м. Київ, вул. Гайдара, 27
Контактні телефони (044) 230-80-13
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника Конком

Діяльність компанії Конком почалася в 2011 році з виконання підрядів при будівництві житлових багатоповерхових будинків та оренди власного обладнання, такого як крани, бетононасоси, штукатурні станції, пневмоподатчікі і багато чого іншого.

Компанія встигла заслужити репутацію відповідального та надійного партнера при вирішенні кола завдань в сучасному будівництві, як самостійно, так і з залученням субпідрядних організацій. У процесі роботи компанія зуміла зібрати навколо себе високопрофесійний і відповідальний колектив фахівців у даній галузі. Також були підписані договори з найбільшими постачальниками та підрядниками, що дозволяє компанії своєчасно і якісно використовувати більш сучасні технології будівництва.

Набутий досвід, знання і напрацьовані зв'язки дозволили компанії «Конком» активно розвиватися в напрямку заміського будівництва доступного житла. Наші фахівці постійно працюють над такими завданнями як оптимальне розміщення житла в безпосередній близькості від Києва, зручна транспортна розв'язка, розвинена інфраструктура і т.д. Уже реалізовані кілька проектів з будівництва житлових будинків в с. Петровському Києво-Святошинського району.

Житлові комплекси Конком

Київська

Новини забудовника

12
травень
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →