Нерухомість від забудовників

Концерн Поділля

Поштова адреса м. Вінниця, вул. Зодчих, 24
Контактні телефони (0432) 57-01-18
Контактний mail info@bmu3.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Вінницька

Опис забудовника Концерн Поділля

Концерн «Поділля» – лідер будівництва Вінниччини. У портфоліо компанії понад 60 реалізованих проектів площею 465 тис.кв.м, серед яких житлові, адміністративні та комерційні проекти у Вінниці та області. Багаторічний професійний досвід дозволяє Концерну «Поділля» надавати послуги з проектування, а також здійснювати будівництво об'єктів різної складності та подальшу їх експлуатацію. Провідна будівельна компанія Вінниччини співпрацює з кращими будівельними підприємствами, фінансовими установами, архітекторами, консультантами з нерухомості та брокерами. Сьогодні Концерн «Поділля» активно займається зведенням мікрорайонів «Поділля», «Академічний», багатофункціональних комплексів та торговельних центрів.  

Початок майбутній справі було покладено в 1986 році, коли була створена компанія «БМУ-3». Наступним етапом стало освоєння найсучасніших технологій будівництва високого ступеня складності, в тому числі і житлових масивів та громадських споруд.
Заздалегідь запроектовані магістральні мережі та дороги, які не тільки забезпечать потреби мешканців нових житлових будинків, але й покращать експлуатацію існуючих. 

Житлові комплекси Концерн Поділля

Новини забудовника

20
вересень
2019
20
вересень
2019
13
листопад
2018

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →