Нерухомість від забудовників

КОНЦЕПТ-ГРУПП

Поштова адреса м. Київ, вул. А.Іванова, 14, оф.2
Контактні телефони 0966010707
Контактний mail info@conceptgroup.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника КОНЦЕПТ-ГРУПП

На сьогоднішній день, компанія "Концепт Груп" пропонує комплексне рішення будівельних завдань - від розробки концепції забудови до проектування та будівництва «під ключ» житлових, виробничо-складських та торгових об'єктів.

Ми з великою увагою і повагою ставимося до наших партнерів і замовникам незалежно від того, це велика будівельна компанія, або приватне підприємство, або людина, яка вирішила побудувати будинок. Уміння виконувати роботу в стислі терміни, при збереженні конкурентних цін, дозволяє нам ефективно брати участь у тендерах і вигравати їх, підтримуючи таким чином динаміку роботи та розвитку всієї фірми. Управління всіма роботами і ефективна організаційна та координаційна діяльність по залученню і взаємозв'язку всіх партнерів і всіх ланок виробничого процесу дають можливість контролювати проекти від початку до кінця.

Колектив нашої компанії складається з професіоналів, що володіють знаннями та навичками застосування сучасних будівельних технологій, механізованого інструменту, створює базу для успішного вирішення всіх поставлених завдань.

Торгово-офісні та торгово-розважальні комплекси, офіс-центри, ресторани, магазини, а також житлові приміщення, приватні апартаменти, котеджі - це далеко не повний перелік об'єктів, гідних в будівництві та реконструкції яких ми брали і приймаємо безпосередню участь.

Роботи та розвитку всієї фірми. Управління всіма роботами і ефективна організаційна та координаційна діяльність по залученню і взаємозв'язку всіх партнерів і всіх ланок виробничого процесу дають можливість контролювати проекти від початку до кінця.

Житлові комплекси КОНЦЕПТ-ГРУПП

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Гарячі пропозиції
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера