Нерухомість від забудовників

КОНЦЕПТ-ГРУПП

Поштова адреса м. Київ, вул. А.Іванова, 14, оф.2
Контактні телефони 0966010707
Контактний mail info@conceptgroup.com.ua
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника КОНЦЕПТ-ГРУПП

На сьогоднішній день, компанія "Концепт Груп" пропонує комплексне рішення будівельних завдань - від розробки концепції забудови до проектування та будівництва «під ключ» житлових, виробничо-складських та торгових об'єктів.

Ми з великою увагою і повагою ставимося до наших партнерів і замовникам незалежно від того, це велика будівельна компанія, або приватне підприємство, або людина, яка вирішила побудувати будинок. Уміння виконувати роботу в стислі терміни, при збереженні конкурентних цін, дозволяє нам ефективно брати участь у тендерах і вигравати їх, підтримуючи таким чином динаміку роботи та розвитку всієї фірми. Управління всіма роботами і ефективна організаційна та координаційна діяльність по залученню і взаємозв'язку всіх партнерів і всіх ланок виробничого процесу дають можливість контролювати проекти від початку до кінця.

Колектив нашої компанії складається з професіоналів, що володіють знаннями та навичками застосування сучасних будівельних технологій, механізованого інструменту, створює базу для успішного вирішення всіх поставлених завдань.

Торгово-офісні та торгово-розважальні комплекси, офіс-центри, ресторани, магазини, а також житлові приміщення, приватні апартаменти, котеджі - це далеко не повний перелік об'єктів, гідних в будівництві та реконструкції яких ми брали і приймаємо безпосередню участь.

Роботи та розвитку всієї фірми. Управління всіма роботами і ефективна організаційна та координаційна діяльність по залученню і взаємозв'язку всіх партнерів і всіх ланок виробничого процесу дають можливість контролювати проекти від початку до кінця.

Житлові комплекси КОНЦЕПТ-ГРУПП

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →