Нерухомість від забудовників

Княгиня Ярославна

Поштова адреса вул. Бориспільська, 26В
Контактні телефони (044) 596-17-00
Сайт
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника Княгиня Ярославна

Приватне акціонерне товариство „Фінансова компанія „Княгиня Ярославна” зареєстроване Печерською районною в місті Києві Державною адміністрацією 09 червня 2004 року. Згідно вимог Закону України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» ПрАТ "ФК "Княгиня Ярославна" у встановленому порядку отримало Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серія ФК № 25 від 05.08.2004 р., видане Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України та Ліцензію серія АЕ № 199713 від 05.09.2013 р., видану Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Виключним видом діяльності ПрАТ «Фінансова компанія „Княгиня Ярославна” є залучення коштів установників управління майном для фінансування об’єктів будівництва та/або здійснення операцій з нерухомістю.

Керівний склад підприємства є кваліфікованими фахівцями в сфері надання фінансових послуг, мають досвід в цьому напрямку та пройшли відповідну додаткову учбову підготовку за цим напрямком діяльності.

Приватне акціонерне товариство „Фінансова компанія „Княгиня Ярославна” отримало звання «Лідер Галузі 2012» посівши трете місце за номінацією «Масштаби виробництва та платоспроможності», «Соціальні показники», КВЕД 67.13.0, Інша допоміжна діяльність у сфері фінансового посередництва.

Житлові комплекси Княгиня Ярославна

Київська

Новини забудовника

09
вересень
2015
30
серпень
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →