Нерухомість від забудовників

Граніт

Поштова адреса Київ, вул. Вєтрова, 11
Контактні телефони (044) 230-83-37
Сайт
Регіони діяльності Київ

Опис забудовника Граніт

У 1991 році була заснована будівельно-комерційна фірма «Граніт». Протягом 18-ти років, завдяки старанній роботі та вірі в успіх, керівництво компанії виростило потужну структуру, що перетворилася на корпорацію «Граніт».

На сьогоднішній день Корпорація входить до числа провідних компаній будівельної індустрії України, і отримала репутацію надійного партнера, завоювавши повагу, як інвесторів, так і замовників. Вісімнадцятирічний досвід роботи в будівництві і проведена компанією кадрова політика дозволили створити колектив фахівців, здатних реалізовувати найскладніші проекти. Згуртований колектив, що складається з більше 600 висококваліфікованих фахівців, виконує повний цикл промислового та цивільного будівництва, починаючи з відведення земельної ділянки, розробки документації, організації та виконання будівельних процесів, і закінчуючи управлінням і продажем житлової та комерційної нерухомості.

Велика кількість житлових будинків, комерційних і соціальних будівель, їх вишукана архітектура та висока якість виконаних робіт, все це дозволяє корпорації «Граніт» з упевненістю дивитися в майбутнє і гордо повторювати «З нами будується Україна».

Житлові комплекси Граніт

Новини забудовника

12
серпень
2015
14
січень
2015
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →