Нерухомість від забудовників

Газбудінвест

Поштова адреса просп. Перемоги 67, корп. D (офісний центр
Контактні телефони (044) 400-72-77, 200-16-42
Контактний mail mar@gazbudinvest.com.ua
Регіони діяльності Київ, Київська

Опис забудовника Газбудінвест

ТОВ „Газбудінвест” працює на будівельному ринку України з 1999 року. Основний напрямок діяльності – житлове і комерційне будівництво. За десять років досягнуті вагомі результати з реалізації інвестиційних програм по будівництву житла і інших об'єктів нерухомості в різних регіонах.

Компанія успішно працювала в складний період перетворень і становлення нових економічних відносин в Україні. Так, наприклад, в період з 1999г. по 2002г., коли практично було припинено будівництво житла соціальних стандартів, ми здійснювали його забудову для військовослужбовців і членів їх сімей. Таке житло було побудоване в Києві, Херсоні, Житомирі, Донецьку, Тернополі і інших містах 16-ти областей України.

Після скорочення в 2003-2004р. підтримки на державному рівні програм будівництва соціального житла, була здійснена переорієнтація діяльності у бік розширення будівництва із залученням коштів населення. Діапазон об'єктів нерухомості включає як комерційну нерухомість, елітне житло, так і житло для людей з середнім доходом, як в столиці так і в регіонах. Накопичений досвід дозволяє пишатися співробітництвом на взаємовигідній основі з такими діловими партнерами як НАК "Нафтогаз України", концерн "Стірол", металургійний комбінат "Азовсталь", металургійний комбінат імені Ілліча, Новокраматорський машинобудівний завод, Донецька залізниця.

Житлові комплекси Газбудінвест

Київська

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →