Нерухомість від забудовників

Гарант Інвест

Поштова адреса м.Севастополь, вул.Гоголя,22
Контактні телефони +7 (978) 739-10-02, +7 (978) 739-10-03, +7 (8692) 92-92-92
Контактний mail info@ga-rant.com
Сайт
Регіони діяльності AP Крим

Опис забудовника Гарант Інвест

Інвестиційно-будівельна компанія «Гарант Інвест», як самостійний підрозділ, була заснована в 2011 році. Але історія фірми починається набагато раніше - ще з 80-х років минулого століття. Під час активного архітектурно-житлового розвитку і становлення міста Севастополя, фахівці-будівельники, які сьогодні працюють в компанії, брали активну участь у формуванні сучасного вигляду як міста Севастополя, так і Кримського півострова в цілому.

У новій історії Криму компанія виступала генеральним підрядником у багатьох відомих проектах і встигла зарекомендувати себе як надійний партнер і відповідальний забудовник. Нарешті, в 2011 році, було прийнято рішення про розширення видів діяльності і виході на новий рівень - цей рік став роком заснування інвестиційно-будівельної компанії «Гарант Інвест». В ході реалізації кожного проекту, ми ретельно, з урахуванням особливостей району та потреб ринку, опрацьовуємо кожен етап: від вибору земельної ділянки до введення в експлуатацію та подальшого обслуговування готового об'єкта.

Сьогодні діяльність нашої компанії побудована на поєднанні багатого досвіду в будівництві, перевірених часом підходів, нових дизайнерських та конструкторських ідеях, а також застосуванні передових будівельних технологій. Крім цього, компанія «Гарант Інвест» починає втілювати нову концепцію житлового проектування і будівництва «Гарант 360». Згідно з концепцією «Гарант 360», вже на початкових етапах створення житлових або комерційних об'єктів враховується цілий спектр внутрішніх і зовнішніх факторів. Особливості освоюваної ділянки і оточення, сучасні тенденції ринку, ефективні технології, просторова раціональність, актуальні потреби, бажання, стиль життя і навіть мрії майбутніх власників - продумується кожна деталь.Все для того, щоб нове житло стало воістину затишним і улюбленим будинком.

Ми прагнути надати максимум комфорту за приємною ціною всім бажаючим придбати нерухомість в Севастополі і Криму. Ми розуміємо, як складно зараз орієнтуватися в різноманітті пропозицій ринку нерухомості - тому гранично індивідуально, лояльно і гнучко підходимо до кожного клієнта.

Житлові комплекси Гарант Інвест

Новини забудовника

08
лютий
2017
Акція завершена
28
грудень
2016
21
грудень
2016

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера