Нерухомість від забудовників

Екскомбуд

Поштова адреса м. Львів, вул. Зелена, 301В
Контактні телефони (032) 245-47-87, 245-47-88
Контактний mail eskombud@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Львівська

Опис забудовника Екскомбуд

Товариство з обмеженою відповідальністю "Екскомбуд" отримало першу ліцензію в квітні 2004 року. Таким чином компанія вже працює на ринку понад шість років. В квітні 2007 року продовжено дію ліцензії у м. Києві до 2012 року. Окрім цього у вересні 2009 року отримано доповнення на генпідряд.  

За період діяльності на всіх об'єктах будівництва наше підприємство виступало як генпідрядник. Практично всі роботи ми виконуємо самостійно: починаючи від розбивки осей будинку і закінчуючи оздобленням. Інколи, при великих об'ємах роботи, для того щоб не зірвати графік їх виконання, ми наймаємо субпідрядників. Також субпідрядники працюють на спеціалізованих роботах по зовнішніх мережах (вода, світло, газ).  

На даний час в товаристві працює 83 людини та 268 по цивільно-правових угодах. Всі вони відповідають кваліфікаційним вимогам, проходять періодично навчання по підвищенню кваліфікації та техніці безпеки. Середній вік персоналу становить 35-45 років, частка працівників з вищою освітою складає 1/3 всіх працівників, а саме: з технічною вищою освітою - 71%, з економічною - 11%, з юридичною - 4%, з гуманітарною - 14%.

В нас працює кошторисний та виробничий відділи, спеціалісти яких готові до виконання технічної та кошторисної документації. Також, якщо виникає необхідність, залучаємо субпідрядні організації.

Житлові комплекси Екскомбуд

Новини забудовника

06
квітень
2017
06
квітень
2017
16
листопад
2015

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама забудовників
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →