Нерухомість від забудовників

Домобудівник

Поштова адреса м. Тернопіль, вул. Кривоноса, 2-б, 3-й поверх
Контактні телефони (0352) 52-51-77, (068) 954-20-17
Контактний mail domobydivnuk@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Тернопільська

Опис забудовника Домобудівник

Будівельне підприємство ТОВ «Домобудівник» засноване ще у далекому 1978 році під назвою «Домостроительний комбінат». Його діяльність розпочиналася із будування панельних 5-поверхових будинків. Згодом підприємство реорганізувалося у ТОВ «Домобудівник» і зводило ще й 9-поверхові панельні будинки, а також розпочало будівництво і цегляних багатоквартирних будинків. Діяльність підприємства стрімко розвивалася і незабаром ТОВ «Домобудівник» стало найпотужнішим підприємством будівельної галузі регіону.

Багато будинків збудовано підприємством за роки діяльності у м. Тернополі. Найновіші з них споруджені на вулицях Над Яром, Вишнівецького, Володимира Великого, а також підприємство завершує будівництво ще одного будинку по вулиці Володимира Великого та здійснює будівництво по вулиці Галицька.

Усі будинки, що на даний час зводить ТОВ «Домобудівник» передбачають індивідуальне опалення та обладнані комфортними ліфтами. У житловому комплексі передбачено комерційні приміщення, паркова та дитячий майданчик.

Сьогодні ТОВ «Домобудівник» зводить цегляні будинки використовуючи сучасні технології утеплення зовнішніх стін та здійснює контроль якості будівництва.

Обравши ТОВ «Домобудівник» ви отримаєте відповідального партнера, якісне та сучасне житло.

Житлові комплекси Домобудівник

Новини забудовника

21
квітень
2016

Дивіться також

Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →