Нерухомість від забудовників

Домобудівельний комбінат (ДБК)

Поштова адреса м. Полтава, вул. Ливарна, 8
Контактні телефони (050) 404-10-71 (050) 403-83-73 +38(0532) 62-99-09
Контактний mail poltava.dsk@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Полтавська

Опис забудовника Домобудівельний комбінат (ДБК)

Полтавський домобудівельний комбінат був створений у 1976 році з метою вирішення питання максимального забезпечення житлом у найкоротші терміни. Основним видом його діяльності стало спорудження житла. Технічний проект передбачав зведення крупнопанельних житлових будинків продуктивністю 76000 м2 загальної площі на рік. За час існування Полтавського ДБК було збудовано та введено в експлуатацію понад 900 000 м2 загальної площі житла.

Працівниками комбінату забудовані наступні мікрорайони Полтави: Сади-1, Сади-2, Сади-3, Левада, а також окремі будинки в інших районах міста та населених пунктах області, таких як Карлівка, Машівка, Горіхівка та багатьох інших. Крім багатоповерхівок комбінатом виконувалось будівництво одноповерхових садиб у сільській місцевості.

Основою комбінату є виробнича база, яка займає територію 5,6 га. Є власна залізнична гілка та автомобільний під’їзд.

Починаючи з 2005 р. виробництво було модернізовано та розпочато виготовлення комплекту залізобетонних конструкцій для будівництва нових багатоповерхових житлових будинків з тришарових стінових панелей з внутрішнім утеплювачем. Також на підприємстві було налагоджено виробництво металопластикових конструкцій та двокамерних склопакетів до них. Усі ці заходи дозволили значно покращити енергозберігаючі властивості споруд.

У 2008 р. розпочато виробництво тротуарної плитки та фігурних елементів мостіння на сучасному німецькому обладнанні, яке здійснюється методом сухого вібропресування без використання природного газу.

На сьогоднішній день підприємство активно співпрацює з міською владою у реалізації програми будівництва доступного житла, реалізує товарний бетон та залізобетонні вироби, надає послуги міксеру та автокрану.

Усі житлові будинки споруджуються із тришарових сендвіч-панелей, які працюють за принципом термосу, тобто взимку вони зберігають тепло на рівні 24-27 °C, а влітку тримають у квартирах прохолодне повітря. За стандартами теплопровідності вони значно випереджають показники цегляних будинків, що разом з ціною квадратного метра житла є оптимальним варіантом купівлі квартири на первинному ринку.

З часів перших будинків змінились не лише якість панелей, з яких будується житло, але й покращено планування квартир. Тепер в кожній із запропонованих квартир ми бачимо простору кухню з лоджією чи балконом, окремі санвузол та ванну кімнату.

Житлові комплекси Домобудівельний комбінат (ДБК)

Новини забудовника

30
жовтень
2020
20
квітень
2020
20
квітень
2020

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →