Нерухомість від забудовників

CNL

Поштова адреса м. Львів, вул. Стефаника, 16
Контактні телефони (067) 671-33-00
Контактний mail cnlofficeua@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Львівська

Опис забудовника CNL

CNL – це об’єднання двох будівельних компаній з метою будівництва новобудов якісно нового типу. ПП «ЛАРМАКС» і ТОВ «Укр Буд Компані» – це ті дві компанії, які утворили CNL. Вони відмінно зарекомендували себе на будівельному ринку. Про це говорять реалізовані проекти та задоволені результатом жителі. CNL переносить лише позитивний досвід та найкраще, що було до цього часу. Це і співпраця з провідними та надійними постачальниками, і врахування усіх факторів під час планування та будівництва новобудов. Ми використовуємо матеріали виключно високої якості, впроваджуємо у своїй роботі передові технології. Усі наші об’єкти зорієнтовані на використання засобів з енергоефективності, щоб мешканці новобудов CNL не переплачували за комунальні послуги.

Важливо, що увесь цей спектр послуг ви отримуєте за досить доступною ціною. Зі свого боку CNL гарантує якісне та своєчасне будівництво будинків у зазначений термін. Наші новобудови вже є у Львові та Хмельницькому, а у найближчих планах нові проекти у Львові та початок будівництва будинків у Києві та Одесі.

Головне завдання, яке CNL ставить перед собою, полягає не тільки у будівництві комфортабельних і якісних будинків, а й у створенні сучасної інфраструктури навколо новобудов. Усі житлові проекти компаній мають зручне місцерозташування, привабливий зовнішній вигляд, паркінги, благоустрій прибудинкової території, поверх з комерційними послугами: магазини, аптеки, банки тощо.

Житлові комплекси CNL

Новини забудовника

26
вересень
2016
13
липень
2016
09
червень
2016

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Гарячі пропозиції
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера