Нерухомість від забудовників

Будмонтажпроект

Поштова адреса м. Вінниця, вул. Енгельса, 35
Контактні телефони 067 430 38 22
Контактний mail budmontagproekt@gmail.com
Сайт
Регіони діяльності Вінницька

Опис забудовника Будмонтажпроект

ТОВ "Будмонтажпроект" з 1991 року успішно працює у сфері будівництва житлових будинків. За весь період існування товариство здобуло практичний досвід та прекрасну репутацію серед будівельних організацій м.Вінниці. ТОВ «Будмонтажпроект» здобуло повагу та довіру не лише серед своїх Інвесторів, але й серед Партнерів, саме завдяки відкритості, прозорості, чесності та добросовісності. За час існування товариству вдалось сформувати висококваліфікаційну команду професіоналів, які відповідально та оперативно виконують свою роботу під керівництвом директора товариства.

ТОВ «Будмонтажпроект» в першу чергу бореться за індивідуальний підхід до кожного Інвестора, гнучку цінову політику, ретельне дотримання будівельних технологій, використання якісних будівельних матеріалів та вчасність введення новобудов в експлуатацію.

Результати роботи товариства – успішно побудовані та здані в експлуатацію багатоквартирні житлові будинки (9 житлових будинків загальною площею більше 45 000 м2), реконструкції виробничих приміщень (4 виробничих приміщень загальною площею більше 26 000 м2).

Примножуючи досвід, ТОВ “Будмонтажпроект” не зупиняється на досягнутих цілях, а впевнено крокує вперед. Про що свідчить розпочате будівництво 130-квартирного житлового будинку по вул. 600- річчя, 17 (вул. Келецька) в м. Вінниці.

Житлові комплекси Будмонтажпроект

Новини забудовника

30
серпень
2017
28
серпень
2017
Акція завершена
03
серпень
2017
Акція завершена

Дивіться також

Реклама забудовників
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →