Нерухомість від забудовників

Будмонтаж-2001

Поштова адреса м. Чернівці, вул. Миколаївська, 36 б
Контактні телефони (03722) 43-5-12
Сайт
Регіони діяльності Чернівецька

Опис забудовника Будмонтаж-2001

ТОВ «Будмонтаж-2001», спеціалізується на будівельно-монтажних роботах, з'явилося на ринку будівництва міста Чернівців у 2001 році. Хоча історія її діяльності бере свій початок зі створеного набагато раніше підприємства ВАТ «ТрестЧернівцібуд». У 2001 році ВАТ «ТрестЧернівцібуд» було реорганізовано у ТОВ «Будмонтаж-2001», де залишилися працювати висококваліфіковані працівники з більш ніж 20-річним досвідом роботи. А це свідчить передусім про професійність та надійність фірми.    

На сьогодні фірма успішно використовує нову монолітно-каркасну технологію будівництва, яка дозволяє вільно планувати житлові площі відповідно до уподобань клієнта. Крім того, фірма ТОВ «Будмонтаж-2001» має власних архітекторів, проектувальників та дизайнерів, будівельну техніку, що дозволяє якісно та вчасно виконувати поставлені завдання, цех з виготовлення кованих виробів з металу. А оскільки зведення житлових будинків - це справа досить складна і відповідальна, фірма уклала договір із Хмельницьким та Сімферопольським проектними інститутами, які здійснюють усі розрахунки та розробляють необхідну документацію.

Під час будівельно-монтажних робіт ТОВ «Будмонтаж-2001» використовує сировину та матеріали вітчизняного виробництва, що постачаються з Вінницької, Івано-Франківської, Хмельницької та Дніпропетровської областей. Крім того, підприємство тісно співпрацює з усіма чернівецькими будівельними фірмами, надаючи кваліфікованих фахівців та необхідну техніку.


Житлові комплекси Будмонтаж-2001

Новини забудовника

05
грудень
2014
Акція завершена
17
травень
2014
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)
Реклама забудовників
Що нового?
Новий випуск журналу новобудов Лютий 2017 Дивитися номер
Відео новобудов
Відео Розділ відео містить презентації, хід будівництва та аерозйомку житлових комплексів Дивитися відео→
Ціни по містах
Ціни Розділ цін містить інформацію про поточні ціни та динаміку цін у містах України Дивитися ціни→
Додати в закладки
Браузера