Нерухомість від забудовників

Будмонтаж-2001

Поштова адреса м. Чернівці, вул. Миколаївська, 36 б
Контактні телефони (03722) 43-5-12
Сайт
Регіони діяльності Чернівецька

Опис забудовника Будмонтаж-2001

ТОВ «Будмонтаж-2001», спеціалізується на будівельно-монтажних роботах, з'явилося на ринку будівництва міста Чернівців у 2001 році. Хоча історія її діяльності бере свій початок зі створеного набагато раніше підприємства ВАТ «ТрестЧернівцібуд». У 2001 році ВАТ «ТрестЧернівцібуд» було реорганізовано у ТОВ «Будмонтаж-2001», де залишилися працювати висококваліфіковані працівники з більш ніж 20-річним досвідом роботи. А це свідчить передусім про професійність та надійність фірми.    

На сьогодні фірма успішно використовує нову монолітно-каркасну технологію будівництва, яка дозволяє вільно планувати житлові площі відповідно до уподобань клієнта. Крім того, фірма ТОВ «Будмонтаж-2001» має власних архітекторів, проектувальників та дизайнерів, будівельну техніку, що дозволяє якісно та вчасно виконувати поставлені завдання, цех з виготовлення кованих виробів з металу. А оскільки зведення житлових будинків - це справа досить складна і відповідальна, фірма уклала договір із Хмельницьким та Сімферопольським проектними інститутами, які здійснюють усі розрахунки та розробляють необхідну документацію.

Під час будівельно-монтажних робіт ТОВ «Будмонтаж-2001» використовує сировину та матеріали вітчизняного виробництва, що постачаються з Вінницької, Івано-Франківської, Хмельницької та Дніпропетровської областей. Крім того, підприємство тісно співпрацює з усіма чернівецькими будівельними фірмами, надаючи кваліфікованих фахівців та необхідну техніку.


Житлові комплекси Будмонтаж-2001

Новини забудовника

05
грудень
2014
Акція завершена
17
травень
2014
Акція завершена

Дивіться також

Акції забудовників Розділ акцій →
Отримуй новини і акції забудовників
  • Нові комплекси (щопонеділка)
  • Новини забудовників (щочетверга)
  • Динаміка будівництва (раз на місяць)

Поставте галочку "Я не робот" і натисніть кнопку "Підписатися на розсилку"

Реклама
Реклама
Популярні забудовники Каталог забудовників →